У Кам’янському вітали переможців та призерів турнірів з плавання

З 28 по 30 липня у Полтаві проходило одразу два спортивних змагання – літній чемпіонат України з плавання серед молоді та юніорів і літній чемпіонат України з плавання серед дорослих. У змаганнях взяли участь 445 спортсменів із 19 областей України, зокрема й вихованці кам‘янської ДЮСШ №5, тренерів Дмитра Краєвського та Андрія Сидоренко.

Наші спортсмени вибороли 16 медалей різних ґатунків, повідомляє kamyanske.com.ua.

Дмитро Краєвський зазначив, що окрім “срібла” чемпіонату, його підопічний Володимир Шакула виконав норматив в майстри спорту України на дистанції 200 м батерфляєм.

– Такі результати вкотре підтверджують високий рівень підготовки всієї команди. Вони є своєрідним стимулом для нас продовжувати працювати ще наполегливіше і постійно розвиватись, – підкреслив тренер.

Крім того, кам’янчанин, чемпіон ЄЮОФ-2022 і прапороносець збірної України Микола Котенко, який виступав на XVІI літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, у фіналі змагань посів друге місце з часом 2:01.13.

16-річний плавець поступився лише представнику Туреччини (1:58.62). Третім став спортсмен з Польщі (2:01.78).
Також до свого активу він додав “бронзу” на дистанції 100 м таким же стилем. Його час на фініші склав 54,63.
Змагання проходили з 23 по 29 липня у словенському Маріборі.

Микола розповів, що готувався до змагань досить давно, проте за три тижні до фестивалю захворів, тому вважає, що не показав свого найкращого результату.

– Незважаючи ні на що, у півфіналі на 200-метрівці батерфляєм мені вдалося побити власний юнацький рекорд, який тепер дорівнює 1.59,91. Я не міг перевершити себе цілий рік, тому коли дійшов до фінішу, був дуже щасливий, – сказав хлопець.

У п’ятницю, 4 серпня, привітав переможців та призерів турнірів начальник Управління молоді та спорту Едуард Коряк.

– Приємно бачити, що спортсмени нашого міста постійно виїзджають на змагання різних рівнів й прославляють Кам‘янське навіть далеко за межами України. Ви – наша гордість! Бажаємо не зупинятися на досягнутому та підкорювати нові вершини!, – наголосив Е. Коряк.