Привітання Голови СБУ Василя Малюка з нагоди Дня Незалежності України

Дорогі українці! Шановні колеги!

Сьогодні ми відзначаємо 32-гу річницю Незалежності України. І сьогодні — рівно півтора року, як ми стримуємо чергову хвилю російської навали на нашу землю.

Під час повномасштабної війни Незалежність набула нових сенсів. Вона стала не лише уособленням нашого права на життя і свободу, а й символом героїзму та подвигу.

Кожен українець розуміє, що тільки Перемога збереже Незалежність. Тому найкращі сини й доньки країни зі зброєю в руках відстоюють наше віковічне право бути вільними та нескореними.

Служба безпеки України з перших днів повномасштабної агресії знаходиться на передовій боротьби з російськими окупантами. Наші спецпризначенці нищать ворога у найгарячіших точках війни. Співробітники Служби знешкоджують зрадників, шпигунів і диверсантів. СБУ проводить унікальні спецоперації та наближає день, коли прозвучать заповітні для всіх українців слова: «Ворога знищено, Україна перемогла».

Не забуваймо, що цей шлях окроплений кров’ю Героїв, котрі віддали своє життя за Батьківщину. Серед них — і наші побратими, яких ми завжди пам’ятатимемо. Їхній подвиг дає наснагу битися й нищити ворога далі.

Ми вистоїмо, бо захищаємо рідну землю. І це розуміє весь цивілізований світ! Ми виженемо пітьму, яка прийшла зі сходу, бо за нами — тисячолітня історія боротьби наших предків, славних лицарів козацької доби. Ми переможемо, адже на нашому боці правда!

Незалежність була, є і буде! Тому що це складова того генетичного коду, який єднає українців у незламну націю.

Захищаємо Україну разом!

Слава Україні!
Голова Служби безпеки України

генерал-майор Василь Малюк

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *