У Дніпрі судитимуть педофіла

Прокурорами Лівобережної окружної прокуратури міста Дніпра скеровано до суду обвинувальний акт стосовно місцевого мешканця за фактами зґвалтування та вчинення сексуального насильства щодо двох малолітніх дітей (ч. 4 ст. 152, ч. 6 ст. 153 КК України).

За даними слідства, обвинувачений проживав зі співмешканкою свого онука та її 7-річною донькою. Користуючись відсутністю матері та безпорадним станом дитини, він неодноразово ґвалтував дівчинку.

Чоловік також вчинив дії сексуального характеру стосовно 8-річної подруги дівчинки, яка прийшла в гості. Дитина одразу розповіла про це батькам, які викликали поліцію.

За результатами слідчих заходів і допиту дівчаток із використанням методики «Зелена кімната», яка ґрунтується на міжнародних стандартах поводження з неповнолітніми, інформація щодо вчинення протиправних дій чоловіка підтвердилася.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали  слідчі СВ відділення поліції № 1 Дніпровського районного управління поліції ГУНП в Дніпропетровській області.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *