Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.
За словами волонтерки, поліцейський мав формальні підстави для того, щоб оформити адмінпротокол — у неї не було техпаспорта та страховки на автомобіль, який до того ж був подряпаний та з тріщинами на склі, зважаючи на те, звідки він повертався.
Водночас він побачив посвідчення волонтерів і саме це, на її думку, підштовхнуло його до пропозиції “домовитися”.
“Я вибрала штраф. Тут все чесно, винувата – заплати державі”, – зауважила Ксенія Бикова.
Погодившись на сплату штрафу, волонтерка зробила зауваження щодо російської мови спілкування представника поліції.
“Єслі б нє такіє бл*ді, как ти, тут давно била б Росія”, – визвірився на неї поліцейський.
За інформацією волонтерки, звати капітана поліції Коробков Андрій Миколайович. Вона також опублікувала фото поліцейського автомобіля, який зупинив волонтерів на блокпосту.
Речниця поліції Дніпропетровської області Анна Старчевська у коментарі “24 каналу” повідомила, що за вказаним фактом призначено службову перевірку.
У суботу, 5 квітня, на Січеславській Набережній сталася аварія. Там зіштовхнулися Chery та Volkswagen. Інцидент…
У суботу, 5 квітня, у Камʼянському на базі СК “Прометей” відбувся відкритий чемпіонат міста з…
Слідчі Дніпра повідомили про підозру чоловіку за крадіжку з магазину. Чоловік виніс з магазину несплачений…
Вранці 5 квітня, о 07:04, на вулиці Миру села Миролюбівка Раївської сільської територіальної громади Синельниківського…
5 квітня у Дніпрі на Слобожанському проспекті сталася дорожньо-транспортна пригода за участі автобуса з пасажирами…
Про це повідрмив мер міста Андрій Білоусов. "Вітаю, громадо! Ніч у Камʼянському минула без надзвичайних…