Кам’янська фігуристка дебютувала на чемпіонаті Європи

28 серпня в італійському містечку Понте ді Леньо стартував головний європейський турнір з фігурного катання на роликових ковзанах – Чемпіонат Європи 2023, повідомляє kamyanske.com.ua.

Нашу країну у своїх вікових категоріях вперше на европейському турнірі за правилами WORLD SKATE в одиночному катанні та соло-танцях представляють 6 провідних українських спортсменів.

Програму Европейського чемпіонату відкрили змагання з соло-танців, в якій була єдина представниця України, вихованка Академії роликового спорту Кам’янського, Вікторія Цимбал.

Тренер Вікторії Тамара Цимбал розповіла про цьогорічні дивні нововведення.

– У цьому році вперше европейський технічний комітет допустив до змаганнь спортсменів на інлайнах в цій категорії, але з дуже жорсткими умовами – спортсмени на інлайнах повинні змагатися в одній категорії зі спортсменами на квадах, – зазначила тренер. – Добре звісно, що WORLD SKATE має наміри розвитку напрямку інлайнів, але порівнювати, а тим паче проводити змагання в одній категорії інлайнів і квадів – то досить дивна ідея, тому що це зовсім різні види фігурного катання за технічною та фізичною складовою виконання обов`язкових елементів.

Вікторія за новими правилами суперничала з бельгійською спортсменкою Кімберлі Паніль (Kimberley Panneel). До речі, за останні роки вони неодноразово зустрічалися на різних турнірах за правилами WIFSA. В цьому році за умовами WORLD SKATE дівчат поставили в одну категорію, хоча за правилами технічний комітет мав би  виділити спортсменок в окрему.

Дівчата прекрасно відкатали свої програми, розташувалися в такому порядку – Вікторія – перша, Кімберлі – друга. Оскільки це була категорія об`єднана, то дівчата відповідно посіли 16 та 17 позиції за загальним результатом суми двох програм.

– Ми вітаємо дівчат з прекрасним дебютом в інлайн соло-танцях! Сподіваємося, що вже наступного року технічний комітет WORLD SKATE відкриє повноцінну категорію інлайн соло-танців для участі не тільки в европейських турнірах, але й на WORLD GAMES, які відбудуться у 2024 році в Італії, і ми повноцінно зможемо змагатися зі своїми суперниками, – зауважила Тамара Цимбал.

 

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *