Categories: Політика

Привітання із Днем міста від очільника Дніпропетровської облради

Очільник Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук вітає кам’янчан з Днем міста.
«Сьогодні 273 день народження відзначає Камʼянське. Місто сильних та мужніх людей. Третє за чисельністю у нашій області. Місто, засноване, козаками, яке входило у склад Кодацької паланки Війська Запорізького.
Тут працюють, підтримуючи економіку області та країни. Допомагають ЗСУ, волонтерять, піклуються про нових мешканців. Сьогодні у Камʼянському знайшли прихисток понад 30 тисяч внутрішньо переміщених осіб.
Дякую містянам за кожен день, який ми разом вистояли, наближаючи нашу спільну Перемогу! Вітаю з днем міста, Камʼянське!», — написав Микола Лукашук.

Олена

Recent Posts

У Кам’янському відбувся міжконфесійний захід до Національного дня молитви

Кам’янське долучилося до Національного дня молитви. Цей день було встановлено Верховною Радою України, аби щороку…

8 години ago

Кам’янчанам дали роз’яснення щодо роботи КП “Благоустрій”

Городянам надали важливе роз’яснення щодо роботи КП КМР «БЛАГОУСТРІЙ». "Шановна громадо, ми помічаємо, що у…

12 години ago

Кам’янчанка перемогла на всеукраїнському турнірі з панкратіону

18–21 лютого у Києві відбувся Всеукраїнський турнір з панкратіону серед кадетів U15 та U17. На…

13 години ago

У Кам’янському представники ГО “Бджола” долучилися до збору крові для захисників (відео)

До 4-ї річниці повномасштабного вторгнення у нашому місті пройшла важлива ініціатива, мета якої – підтримка…

13 години ago

Які культурні заходи чекають на кам’янчан

Програма заходів у закладах культури Кам’янського з 25 лютого по 4 березня.   Музей історії…

13 години ago

BAFTA-2026: стали відомі імена переможців премії

Щорічна премія BAFTA, яка є британським аналогом відомої кінопремії "Оскар", відгреміла у неділю, 22 лютого у…

14 години ago