Під Дніпром розшукали зниклу дівчинку

Поліцейські Нікопольщини за декілька годин розшукали 14-річну дівчину. Правоохоронці обстежили кожну домівку селища, в якому мешкала зникла, перевірили всіх її знайомих, оглянули зупинки, посадки та знайшли дитину.

18 вересня близько 20:30 до ВП№3 Нікопольського районного управління поліції, що в смт.Томаківка, зателефонувала занепокоєна мама неповнолітньої та повідомила, що після сварки з донькою остання пішла з дому та на телефонні дзвінки не відповідає. Правоохоронці відразу розпочали пошуки дитини та через декілька годин її розшукали – дівчина ховалася неподалік місця мешкання.

Ювенальні поліцейські передали неповнолітню матері та провели профілактичну бесіду – раніше таких випадків у родині не було.

Звертаємося до батьків: пам’ятайте про небезпеку для дітей, особливо в населених пунктах, які постійно перебувають під ворожими обстрілами. Повідомляйте про їх зникнення у найкоротші терміни – це допоможе прискорити встановлення їх місцеперебування та навіть зберегти життя.

Ми не інформуємо громадськість про всі випадки зникнення дітей та самостійно проводимо пошуки, але найголовніше для батьків – своєчасно звертайтеся на лінію 102, як зробила мама 14-річної дівчини.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *