Categories: Це цікаво

Гурт Kalush осучаснив пісню Скрябіна “То є Львів” (відео)

Гурт KALUSH випустив новий кліп із оновленою версією пісні Кузьми Скрябіна “То є Львів”. Музиканти додали один куплет, трохи змінили мелодію. Трек викликав неоднозначну реакцію та розділила фанатів колективу на два табори.

Що відомо про новий кліп гурту KALUSH і як відреагували на нього українці, повідомляє РБК-Україна (проєкт Styler)

Як розповів фронтмен гурту KALUSH Олег Псюк, він хотів дати нове дихання пісні Скрябіна “То є Львів”.

“Мені захотілося дати нове дихання пісні Скрябіна “То є Львів”, щоб про неї не лише всі згадали, а щоб вона була на слуху, як у старшого покоління, так і у нового”, – написав музикант на сторінці гурту в Instagram.

Головним героєм кліпу став 72-річний львівський історик та краєзнавець Ілько Лемко. Він гуляє вулицями Львова, робить фотографії, а потім забуває у трамваї свою валізу.

Варто зазначити, що у кліпі звучить як оригінальний текст у виконанні Скрябіна, так і нові слова у виконанні гурту KALUSH.

Як відреагували українці

Кліп викликав неоднозначні коментарі у соціальних мережах, і українці умовно розділилися на два табори. Частина висловила захоплення та похвалила KALUSH за чудовий кліп:

  • Як же це круто звучить! Кузьма – ти назавжди з нами! Калуш – ви неймовірні!
  • Пісня крута, а в новому форматі просто супер! Щиро дякую!
  • Люблю Львів, Скрябіна та Калуш! Дякую, хлопці. Ви передали Львів таким, яким він є у різних поколіннях.
  • Скільки ж ностальгії, комфорту та доброти у цій пісні.
  • І мелодія чудова, і гарна пісня. Особливо зараз, перебуваючи далеко від рідних, чую цю пісню і стільки чудових спогадів. Прям ніби опинився на тих вузеньких вуличках, серед старовинної архітектури та чудових людей. Дуже дякую за такий чудовий подарунок. Успіхів вам та творчого процвітання, хлопці.
  • Кожен українець має знати пісні Скрябіна! Ви молодці, що зберігаєте! Пам’ять жива!
  • Добре підібрали мелодію під свою частину! Клас, молодці, мені подобається!

А частина українців висловила зовсім інші, негативні емоції:

  • Шановні, а це доречно? Пісня завершена і не потребує дуетів.
  • Хоч би святе не чіпали
  • Мені сподобалася та частина, де співає Скрябін
  • За всієї поваги до Калуша, вони тут зайві
  • Замахнулися на святе, нема слів
  • Я не розумію, для чого чіпати стару завершену та самодостатню пісню, яка досі популярна, яку слухають та пам’ятають. Щоб що?
  • Пісню про Львів вирішив переспівати виходець із Франківської області. Крім того, зачепили повністю самостійну завершену пісню, яка не вимагала ні фітів, ні реміксів.

А ось оригінальний кліп на пісню Кузьми Скрябіна “То є Львів”

Олена

Recent Posts

Кам’янське надало допомогу на фронт (відео)

Про чергову допомогу повідомив мер Андрій Білоусов. "У межах міської програми «Допомога фронту» спрямували чергову…

13 години ago

«Козак Мамай та його пісня – 2026»: переможці отримали нагороди

У Кам’янському назвали імена 70 лауреатів конкурсу «Козак Мамай та його пісня – 2026». 25…

15 години ago

Кам’янський фаховий медичний коледж – володар Кубка міського голови

За підсумками спортивних ігор серед закладів фахової передвищої освіти Кам’янської міської територіальної громади у 2025–2026…

15 години ago

Кам’янські каратисти візьмуть участь у чемтіонаті Європи в Болгарії

Команда Кам’янської федерації Кіокушин-Кан Карате прибула на Чемпіонат Європи, який проходить у місті Бургас (Болгарія),…

16 години ago

Смертельна стрілянина у Кам’янському: 29-річний містянин постане перед судом

За скоєння низки особливо тяжких злочинів у Кам'янському судитимуть містянина. Під час конфлікту обвинувачений здійснив кілька…

16 години ago

Вдарив себе ножем у груди: у Дніпрі рятували чоловіка, який хотів вкоротити собі віку

Бригада Центральної підстанції Дніпровської станції екстреної медичної допомоги надала допомогу 28-річному чоловікові, який намагався вкоротити…

17 години ago