У Кам’янському відбулося чергове засідання виконкому

27 вересня відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради, до порядку денного якого було включено 120 питань.

На початку засідання члени виконавчого комітету заслухали доповідь директора департаменту житлово-комунального господарства та будівництва міської ради Дмитра Губського про стан підготовки житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2023–2024.

Як зазначив Дмитро Губський, підготовка до нового опалювального сезону розпочалася у квітні, одразу після завершення минулорічного опалювального сезону. Зокрема було проведено гідравлічні випробування на магістральних мережах правобережної та лівобережної частин міста, за результатами яких виконано більшість необхідних ремонтних відновлювальних робіт. Решту робіт планується завершити до кінця цього місяця. Підготовлені та забезпечені необхідним запасом пілет усі котельні, які опалюють соціальну сферу.

Усі лікувальні заклади міста забезпечені генераторами, резервним запасом палива та медикаментами. Усі підприємства ЖКГ та громадський транспорт мають місячний запас паливно-мастильних матеріалів, для утримання вулично-дорожньої мережі у місті підготовлено снігоприбиральну техніку та заготовлено посипальний матеріал.

Критично важливі для міста підприємства, аварійні служби, диспетчерські служби, підприємства транспорту забезпечені автономними засобами інтернет зв’язку Starlink.

Виконавчий комітет погодив встановлення на будівлі Ліцею №29 меморіальної дошки на честь випускника навчального закладу Полуніна Андрія Володимировича, який загинув 8 вересня минулого року на Донеччині.

Виконком прийняв рішення про створення Волонтерської Ради, основне завдання якої – здійснення координації діяльності волонтерів, громадських організацій, благодійних фондів територіальної громади та сприяння ефективній взаємодії волонтерської спільноти з органами місцевого самоврядування. До її складу увійшли волонтери, представники благодійних фондів та громадських організацій, керівництво міської ради та її виконавчих органів, депутати міської ради.

Рішенням виконавчого комітету для КП КМР «Центральні тепломережі» установлено тариф на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії – пілетні котельні, що опалюють бюджетні установи.

Виконавчий комітет розглянув низку питань підготовлених відділом розподілу житлової площі. Зокрема прийнято рішення про надання житлової площі для тимчасового проживання внутрішньо переміщеним особам, про надання житла з фонду соціального призначення, внесення змін до обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов тощо.

Значна кількість проєктів рішень підготовлені службою у справах дітей міської ради та стосувалися надання статусу дитини, позбавленого батьківського піклування, встановлення опіки над малолітньою дитиною, надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів тощо.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *