Фільм-фаворит Оскара-2024 скоро в кіно (відео)

Один з найочікуваніших фільмів цієї осені – драма Тодда Хейнса “Травень, грудень” з Джуліанною Мур та Наталі Портман у головних ролях.

У першому трейлері вже помітно відчутна напруга між їхніми персонажами: за сюжетом, Мур грає жінку Грейсі, яка пережила серйозний скандал 20 років тому, а Портман – популярнe голівудську акторку, яка готується зіграти роль Грейсі у майбутньому фільмі – і поволі переймає на себе оосбистість Грейсі…

 

 

Грейсі Атертон-Ю – успішна жінка середніх років. Багато років тому її роман із Джо, учнем, який на два десятиліття молодший за неї, викликав бульварний скандал, про який говорила вся країна. Пройшло 20 років, пара давно одружена і готується відправити своїх дітей до коледжу, а Джо змириться з тим, що у свої 36 років залишиться самотнім, маючи родину.

 

 

Одного разу до них приїздить голівудська акторка Елізабет Беррі (Наталі Портман), яка хоче провести час із родиною та краще зрозуміти Грейсі, перш ніж зіграти її в майбутньому фільмі. Елізабет прагне якомога глибше дослідити їхню історію, щоб переконатися, що вона може показати автентичну гру. Перебуваючи в родині, вона раптово викликає сімейну кризу, оскільки кожен герой змушений зіткнутися з минулим…

У трейлері ми бачимо, як героїня Портман буквально бере на себе манери та зовнішні особливості героїні Джуліанни Мур. Враховуючи рівень акторського складу, “Травень, грудень” вже встигли назвати одним з головних фаворітів на “Оскар” у 2024 році. У світовий прокат фільм виходить 17 листопада.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *