На Каметсталі капітально ремонтують доменну піч

Якісне відновлення основних виробничих агрегатів – для подальшої стабільної та ефективної роботи підприємства. На Каметсталі триває капітальний ремонт доменної печі № 1М.
Головне завдання капремонту, яке підрядники Метінвест-Промсервісу виконують спільно із спеціалістами доменного цеху, – якісне відновлення системи охолодження ДП-1М. Насамперед – це заміна холодильників печі. Значні роботи цього напряму виконуються на дільниці чавунних льоток, проведено заливання льоток вогнетривким бетоном. Зараз ремонтники монтують холодильні плити льоток і готові приступити до монтажу броні та холодильників. Також виконані значні роботи з відновлення охолоджувальної системи шахти домни.
Ще одна з «червоних ліній» капремонту – відновлення колошникового обладнання та зрівняльної системи завантажувального пристрою, а також заміна засипного апарату. Замінене скіпове устаткування, відревізоване та відремонтоване механічне та електрообладнання машинного залу системи завантаження печі.
Проведенні ремонтні втручання щодо ливарного двору – відновлене вогнетривке футерування центральних і транспортних жолобів, відремонтовані металоконструкції, гідравлічне обладнання.
Приділена значна увага очищенню і ремонту пиловловлювача ДП-1М, зокрема, вперше з моменту пуску печі у 2007 році замінено дросельну групу.
Також у межах ремонтної кампанії проведені відновлювальні роботи на блоці повітронагрівачів із заміною зношеного вогнетривкого футерування на кільцевому та прямому повітропроводах гарячого дуття.
Загалом під час капітального ремонту першої доменної печі замінять майже 120 тонн вогнетривкого футерування.

дп
Денис Пінчук, начальник доменного цеху:
– Нинішній капітальний ремонт є одним з найважливіших у цьому році, він повинен забезпечити стабільну продуктивну роботу однієї з двох працюючих доменних печей. Заходи ремонтної кампанії спрямовані на підвищення ефективності роботи агрегату і цеху. Зокрема, ми очікуємо зменшення витрат умовного палива за рахунок стабілізації теплового режиму печі і підвищення температури гарячого дуття, а також уникнення позапланових простоїв обладнання. Це можливість для доменщиків і надалі робити значний внесок у досягнення командних цілей підприємства.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *