Для кам’янчан поважного віку (відео)

Напередодні Міжнародного Дня людей похилого віку у Кам’янському відновили роботу оновлених відділень денного перебування та надання натуральної допомоги у Терцентрах всіх трьох районів міста. Про це повідомляє мер Андрій Білоусов.

“Привітав перших відвідувачів, які вже активно проводять тут своє дозвілля. Громадянам похилого віку, особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю на базі Терцентрів надаються послуги з оздоровчої фізкультури, діє Інститут третього віку, гуртки, хобі-групи, клуби по інтересах тощо. Робота оновлених відділень буде стимулювати соціальну активність, допоможе пристосуватися до умов сучасного життя.
З нагоди Міжнародного дня вітаю всіх людей старшого віку. Бажаю міцного здоров’я, сил, довгих та щасливих років життя, Перемоги України та мирного неба над нею!” – йдеться у повідомленні.

Відео можна переглянути тут.

Олена

Recent Posts

На Дніпропетровщині побили чоловіка та викинули у сміттєвий бак

У Павлограді звичайна вечірня гулянка із пляшкою закінчилася жорстоким побиттям, лікарнею та судовим рішенням про…

54 хв. ago

У Дніпрі автомобіль на смерть збив чоловіка: водія розшукують (фото 18+)

У вівторок, 18 листопада, у Дніпрі на вулиці Івана Нечуя-Левицького збили пішохода. На жаль, від…

1 годину ago

На Дніпропетровщині під час пожежі загинула жінка

18 листопада, о 10:56, на вулиці Садова міста Синельникове, горів одноповерховий житловий будинок.   Вогонь охопив…

2 години ago

У Камʼянському все спокійно

Про ситуацію в місті повідомив мер Андрій Білоусов. "Триває комбінована атака ворога на нашу країну.…

2 години ago

Вночі над Дніпропетровщиною збили 12 безпілотників

Про це повідомив в.о голови ОВА Владислав Гайваненко. "В області триває повітряна тривога. Залишайтеся у…

2 години ago

Графіки відключення світла у Кам’янському на сьогодні, 19 листопада

Згідно з інформацією ДТЕК, діятимуть такі графіки: Група 1.1 з 01:30 до 05:00 з 07:00…

2 години ago