На лівобережжі Кам’янського розбірки зі стріляниною

Про конфлікт у Кам’янському, який скінчився стріляниною розповіла завідувачка Кам’янської станції екстреної медичної допомоги Лариса Биданцева.

“Кам’янське вирує життя і війна не перешкоджає п’яним розбиранням. Так 30.09.23р. о 23.32 до Центральної обласної диспетчерської 103 надійшов виклик про поранення із травматичного пістолету в шию у чоловіка.

Терміново на виклик виїхала бригада Кам’янської станції Лівобережної підстанції обласного центру ЕМД та МК (генеральний директор Радій Шевченко) у складі фельдшерів Городецького Віктора і Єгорова Ігоря і водія Черненка Миколи.

На місці з’ясовано, що під час «розборок» чоловіку 25 років було нанесено поранення із травматичного пістолету в шию, почалась масивна венозна кровотеча і вже були ознаки гіповолемічного шоку. Кровотечу було зупинено пальцевим притисканням судини, накладено пов’язку, підключено інфузію розчинів і постраждалий в короткий термін з діагнозом “Кульове поранення правої половини шиї із травматичної зброї. Алкогольне сп’яніння” був доставлений до Кам’янської ЛШМД для видалення кулі і надання спеціалізованої допомоги.

Бригада відпрацювала швидко, якісно. Дякуємо вам. Люди, бережіть своє життя!” – йдеться у повідомленні.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *