Міжнародні організації планують втілити пілотний проєкт з відновлення у громадах Дніпропетровщини

У двох громадах регіону міжнародні організації планують втілити пілотний проєкт. Він про відновлення. Попередньо обрали Павлоградську і Апостолівську ТГ. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації. 

Найперше, партнери допомагатимуть зі збором даних, створенням локальних планів з відбудови. А вже далі – їх втіленням.

«Війна має катастрофічні гуманітарні наслідки. Російські війська щодня обстрілюють ракетами, артилерією, атакують дронами. Руйнують цивільну, критичну інфраструктуру та будинки мирних мешканців. Вдячні за відчутну підтримку міжнародним партнерам», – зазначила заступник начальника Дніпропетровської ОВА Надія Задорожна.

Вона додала, що Дніпропетровщина – це східний хаб України. Наразі в області перебуває майже 400 тис переселенців. Втім, будувати соціальне житло потрібно не тільки для ВПО, а й для мешканців вразливих категорій. Крім того, створювати нові робочі місця, відновлювати пошкоджені та знищені лікарні, дитячі садки, школи.

Іноземні партнери завітали в ОВА широкою делегацією із представників різних міжнародних організацій.

Серед них, агенції ООН, Міжнародна організація з міграції, Датська рада у справах біженців, Save the Children, ЮНІСЕФ. Аби обговорити довгострокові перспективи співробітництва.

«На попередніх зустрічах з обласною владою Дніпропетровщини ми заклали підґрунтя для співпраці. Тепер же час втілювати конкретні проєкти. Саме тому розпочинаємо цей «пілот». При цьому в жодному разі не припинятимемо інші наші гуманітарні місії», – сказав радник з питань сталих рішень Міжнародної організації з міграції Йоганнес Фромгольт.

Розвитку співпраці з іноземними донорами сприяє Регіональний офіс міжнародного співробітництва. Це ініціатива Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. Вона має на меті розвиток взаємодії місцевих та регіональних влад з міжнародними партнерами, які прагнуть співпрацювати на рівні області та територіальної громади.

Олена

Recent Posts

Які культурні заходи чекають на кам’янчан

Програма заходів у закладах культури міста Кам’янське з 19 по 26 листопада 2025 року. Музей…

26 секунд ago

На Дніпропетровщині вчителька через ревнощі напала на колегу з ножем

У вівторок, 18 листопада, у Новопокровській громаді Дніпропетровської області сталася різанина прямо у школі. Там…

30 хв. ago

На Дніпропетровщині побили чоловіка та викинули у сміттєвий бак

У Павлограді звичайна вечірня гулянка із пляшкою закінчилася жорстоким побиттям, лікарнею та судовим рішенням про…

2 години ago

У Дніпрі автомобіль на смерть збив чоловіка: водія розшукують (фото 18+)

У вівторок, 18 листопада, у Дніпрі на вулиці Івана Нечуя-Левицького збили пішохода. На жаль, від…

2 години ago

На Дніпропетровщині під час пожежі загинула жінка

18 листопада, о 10:56, на вулиці Садова міста Синельникове, горів одноповерховий житловий будинок.   Вогонь охопив…

3 години ago

У Камʼянському все спокійно

Про ситуацію в місті повідомив мер Андрій Білоусов. "Триває комбінована атака ворога на нашу країну.…

3 години ago