У Кам’янському продовжують облаштовувати укриття для найменших (відео)

Укриття перевірив міський голова Андрій Білоусов.

“В навчальних закладах Кам’янського продовжуються роботи з облаштування укриттів, щоб якомога більше дітей навчалися офлайн. Деякі укриття заглиблюються та розширюються, збільшується кількість місць, облаштовуються другі виходи, змінюються комунікації, встановлюються вбиральні, вентиляційні системи, аварійне освітлення тощо.

Сьогодні разом з начальником Кам’янської РВА Олегом Гапічем об’їхали дитячі садочки №49, №40 та №18 на предмет облаштування та збільшення місць в укриттях. Також ведуться роботи з облаштування укриття садочка №29. Із 47 дитячих садочків 40 мають укриття й працюють виключно офлайн. 7 працюють за змішаною формою. Наше завдання – переобладнати та розширити укриття, щоб і ці 7 садочків наблизити до 100% роботи в режимі офлайн.

Такі самі роботи продовжуються й у школах міста. Завершуються роботи зі збільшення кількості місць в укритті Гімназії №4, проводяться роботи з облаштування укриття в Ліцеї №20. На експертизі перебуває проєктно-кошторисна документація з облаштування укриття в Ліцеї № 26 та розробляється ПКД на розширення укриття в Ліцеї Інформаційних Технологій.

На наступний рік заплановано будівництво 2-х укриттів для учнів Гімназії №12 та Ліцею №22, а також облаштування укриття для учнів Ліцею №16. Роботи виконуються коштом міського бюджету. Допомагають також батьки та педагоги. Дякую за єдність та згуртованість.

Працюємо, аби наші діти мали гарні умови для навчання та були в безпеці”, – говориться у повідомленні.

Відео можна переглянути тут.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *