За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури повідомлено про підозру громадянину у пособництві державі-агресору (ч. 1 ст. 111-2 КК України).
За даними слідства, підозрюваний – директор підприємства, яке здійснювало пасажирські перевезення, погодився на співпрацю з ворогом під час окупації Херсонщини.
Заручившись підтримкою та отримавши дозвіл від так званої «військової адміністрації», він організовував перевезення між окупованими населеними пунктами. Щодня здійснював понад 20 пасажирських рейсів.
Частину коштів чоловік систематично сплачував у так званий «бюджет» окупаційної влади.
Після деокупації підозрюваний переїхав до м. Кривий Ріг у статусі переселенця та планував відкрити нове підприємство з автоперевезень.
Під час санкціонованого обшуку за місцем проживання фігуранта було вилучено документи, які підтверджують його протиправну діяльність.
Наразі судом йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Управління СБУ у Дніпропетровській області.
Урочистий захід відвідав мер Андрій Білоусов. "Сьогодні важлива подія для спортивної спільноти нашого міста -…
На спортивному заході побував мер Андрій Білоусов. "Сьогодні зібралися разом на улюбленій мешканцями спортивній події…
23 травня у спортивному комплексі «Слобожанський» відбувся яскравий турнір з баскетболу серед дівчат 5-9 класів…
У Кам’янському у суботу, 24 травня, о 14.00 відбудеться фінал турніру з міні-футболу серед команд…
1 червня, у День захисту дітей, на Новій сцені Театру ім. Лесі Українки відбудеться відбудеться…
Поліція Дніпра розшукує 12-річного Радоміра Рассказова. 23 травня малолітній хлопець пішов з дому в Новокодацькому…