Працівники сектору пройшли відповідну професійну підготовку, мають знання та можуть надати психологічну, правову та домедичну допомогу. На місці події поліцейські з’ясовують обставини правопорушення, опитують свідків, учасників події, складають адміністративний протокол або виносять заборонний припис. У разі необхідності – надають допомогу постраждалим особам з урахуванням результатів оцінки ризиків та залучають до співпраці відповідні служби.
Якщо ви стали жертвою домашнього насильства, обов’язково звертайтеся до поліції аби правоохоронці могли швидко відреагувати на такий факт, допомогти жертві та покарати кривдника в рамках закону.
Захистіть себе та своїх близьких – зателефонуйте на «102» або за телефоном Національної «гарячої лінії» з протидії домашньому насильству за номером 0 800 500 335 або коротким номером 116-123 (цілодобово та безкоштовно з мобільних телефонів).
У п'ятницю, 18 квітня, на Криворізькій трасі сталася серйозна дорожньо-транспортна пригода. Про це повідомляє "Відомо" з посиланням…
Наближається одне з найголовніших християнських свят – Воскресіння Христове. Як зазначили раніше в Дніпропетровській обласній військовій адміністрації, у…
У мережі з'явилася інформації про нібито таємне оновлення українського паспорта співачкою Ані Лорак, яка після…
Про проведення робіт повідомили на підприємстві Каметсталь. "Шановні мешканці Кам'янського! 21 квітня з 12:00 до…
Департаментом житлово-комунального господарства та будівництва Кам’янської міської ради за період з 11.04.2025 по 18.04.2025 було…
Запечена сирна паска в духовці пахне ваніллю і тане в роті при кожному укусі. З…