Як пройшло Євробачення в Кам’янському

В останній день осіні, 30 листопада 2023 року у Мистецькій школі №1 відбувся Відкритий академічний концерт учнів Естрадного співу викладачів Чумака О.М. та Чумак А.А. під назвою “Junior Eurovision у Кам’янському”. Ексклюзивна подія, яка відбулася у нашому місті.
Пісенний конкурс “Євробачення”- проводиться з 1956 року між країнами “Європейської спілки”, а саме “Дитяче Євробачення” – почало свій відлік з 2003 року. В цьому році Ювілейний рік проведення – 20 років. Вперше академічний концерт пройшов такого формату… Ідея створення прийшла на думку викладачам, щоб діти відчули себе маленькими зірочками, відволіклись від сьогодення, а глядачі поринули у незабутню подорож.
Кожен з учасників представляв країну Європи прапором і співав пісню на мові оригіналу. Польща, Чехія, Німеччина, Болгарія, Україна, Франція, Нідерланди, Ірландія, Іспанія, Сербія Італія, Румунія, Швеція, Вірменія та Норвегія… Учні вразили високим рівнем підготовки. В кінці заходу Вокальним ансамблем виконана пісня “Мир над Україною” та нагородження учасників директором Іваницькою А.О. Дипломами за найкращє виконання іноземної пісні.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *