У Кам’янському пройшла сесія міськради

Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов.

“Сьогодні провели засідання сесії міської ради.

Затвердили звіт департаменту фінансів міської ради про виконання бюджету територіальної громади за 9 місяців поточного року.
Внесли зміни до програми матеріально-технічної підтримки підрозділів територіальної оборони, військових частин Збройних Сил України та інших військових формувань на 2023 рік».
Схвалили Програму енергоефективності та зменшення споживання енергетичних ресурсів Кам’янської міської територіальної громади на 2024 рік.
Низку проєктів рішень підготувував департамент житлово-комунального господарства та будівництва міської ради, які спрямовані на забезпечення сталої роботи цієї сфери.
Погодили участь КЗ «Центр надання соціальних послуг» в експериментальному проєкті щодо запровадження інституту помічника ветерана в системі переходу від військової служби до цивільного життя.
Затвердили Програму розвитку цивільного захисту та забезпечення пожежної безпеки, запобігання надзвичайних ситуацій на території Кам’янської міської територіальної громади на 2024–2026 роки, яка, зокрема, передбачає ремонт, будівництво й дообладнання захисних споруд та пунктів незламності.
Задля забезпечення зв’язку громади із депутатом через припинення повноважень депутата Шпаляренка Олександра Анатолійовича його територіальний округ закріплено за депутатом міської ради Лукашовим Олександром Олександровичем.
Частина проєктів рішень були підготовлені департаментом комунальної власності, земельних відносин та стосувалися передачі земельних ділянок у користування на умовах оренди та у власність, надання дозволів на підготовку проєктів землеустрою тощо.

Дякую депутатам за роботу.
Разом працюємо на Перемогу!” – говориться у повідомленні.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *