Дніпро зробить ще один крок у світле майбутнє

У Дніпрі триває декомунізація. Так, звання “Почесний громадянин міста Дніпра” збираються позбавити двох радянських діячів. Йдеться про Леоніда Брежнєва та Миколу Щолокова. Відповідний проєкт рішення Дніпровської міської ради опублікували 8 грудня. Про це повідомляє Інформатор.
Підпису міського голови Бориса Філатова на документі ще немає, тож чинності він ще не набув. Депутати мають проголосувати за нього на сесії.
Відомо, що Брежнєв та Щолоков – видатні діячі радянської епохи, перший бук Генсеком ЦК КПРС, другий – Міністром внутрішніх справ СРСР, обидва починали свою кар’єру саме в Дніпрі (тоді Дніпропетровську).
Треба сказати, що в Дніпрі успішно проводиться декомунізація. Демонтовано пам’ятники часів СРСР, перейменовано вулиці та площі, що допомогло значно підвищити якість життя городян. Після позбавлення титулів Брежнєва та Щолокова добробут у Дніпрі зросте ще більше, ми догонимо й перегонимо Америку й Європу. Головне – успішно вести війну з померлими.
А для більшого успіху треба в Дніпрі щось назвати іменем Бориса Джонсона – того самого, якого в Британії вигнали з усіх посад та навіть не пускають у парламент. І того самого, який фактично заборонив Україні про щось домовлятися з Росією і наказав продовжувати війну. Так що міській владі ще є чим займатись…

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *