У “Київстарі” повідомили, коли запрацює мобільний Інтернет у абонентів

У вівторок, 12 грудня, хакери атакували «Київстар». Не працював не лише зв’язок, а й домашній та мобільний Інтернет. Станом на 14:00 14 грудня працівникам компанії на 93% вдалося відновити послуги домашнього Інтернету та мобільного зв’язку. 

Послугу “мобільний Інтернет” відновлювати не почали через низку причин. Про це повідомив президент компанії Олександр Комаров в ефірі телемарафону, — пише Інформатор.

“Ми планували розпочати сьогодні вночі відновлення послуг мобільного Інтернету. На жаль, є технічні причини з відновлення інфраструктури, а також є причини, що пов’язані з тим, що потрібно забезпечити необхідний захист інфраструктури, щоб запобігти таким атакам. На жаль, ми поки що не відновлюємося. Але сподіваємося, що сьогодні у другій половині дня ми розпочнемо відновлення із західної України. Регіон за регіоном потроху, обережно почнемо відновлювати послуги мобільного Інтернету”, — зазначив Комаров.
За його словами, у компанії сподіваються відновити три базові послуги: зв’язок, мобільний Інтернет та sms до кінця тижня. Всі додаткові послуги будуть відновлювати протягом декількох тижнів. Також очільник компанії прокоментував ситуацію з персональними даними абонентів.

“Персональні дані не пошкоджені та не втрачені”, — підкреслив він.

Крім того, Олександр Комаров наголосив, що компанія планує перекрити не тільки фінансові видатки абонентів, а й компенсувати моральні збитки. Офіційну інформацію щодо розміру компенсації президент компанії оголосить в ефірі телемарафону найближчим часом.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *