Скільки коштують ялинки в Кам’янському

Наближаються новорічні свята, і багато людей хочуть створити у своїх оселях відповідну атмосферу. Хтось це робить задля дітей, хтось хоче хоч трохи у ці складні часи додати яскравих барв у своє життя. 

Головною прикрасою зимових свят залишається новорічна ялинка, яка є основним атрибутом Нового року. В Кам’янському вже відкрилися ялинкові базари, на яких пропонують різноманітні деревця на різний смак та гаманець.

Сьогодні ми відвідали одне із таких місць, щоб дізнатися, по чому пропонують купити ялинку нашим містянам.

Ціни на маленькі деревця стартують від 200-х гривень. Це невеличка ялинка, висотою приблизно до 1 метра. За такі гроші вона не надто ідеальна. Для її прикрашання треба проявити вміння та бажання, аби приховати деякі недоліки.

Вже кращу лісову красуню можна придбати за 400 гривень. У додаток для зручності продавці пропонують купити разом з нею дерев’яну підставку, аби не заморочуватися з її встановленням. Однак, варто зауважити, що ціна підставки всього лише 50 гривень і це дійсно позбавляє покупців зайвого клопоту із її розміщенням вдома.

Далі ціни на більш гарні варіанти ялинок впевнено піднімаються: деревця близько двох метрів коштують вже 600 і 700 гривень. Втім, варто зазначити, що вони дійсно більш пухнасті та презентабельні, ніж дешевші варіанти. Так звана «кримка» висотою більше двох метрів коштує вже 800 гривень і більше. Така ялинка відзначається своїми довгими гілками та трохи іншим відтінком.

Тож, впевнено можна зауважити, що вибір навіть на одному ялинковому базарі є і дуже непоганий. За бажанням та можливістю можна обрати новорічний атрибут, який буде тішити та прикрашати вашу оселю на свята.

базар

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *