Директор музею, кандидат історичних наук Наталія Буланова виступила з доповіддю на тему «Проблема втрачених ландшафтів в історії Кам’янського радянської доби», що піднімає проблему втрати історичної пам’яті і з часом набуває лише більшої гостроти для нашого промислового міста.
Тему надзвичайно кривавих боїв з німецькими окупантами за місто восени 1943 року на основі спогадів учасників розкрила завідувачка відділу науково-освітньої роботи музею Ольга Мащенко.
Заступниця директора музею з наукової роботи Яна Мельник виступила з доповіддю на тему «Українська та російська ідентичність: аналіз муралів як особливості міського мистецтва», яка знаходиться на перетині декількох дисциплін – історії, психології, мистецтва.
Насамкінець директор музею запросила усіх присутніх на заході освітян і музейників долучатися до наукової роботи щодо вивчення локальної історії і брати участь в подальшій роботі Кам’янського осередку НТШ.
Команда Дніпровського державгого технічного університету успішно пройшла конкурсний відбір серед 200 університетів України та увійшла до…
Поліцейські ювенальної превенції ГУНП спільно з інспектором із дотримання прав людини Кам'янського РУП за участі…
4 квітня на лівобережному стадіоні "Надія" відбувся "Кубок відкриття футбольного сезону" Кам’янського – 2025 серед…
Заволоділи майже 7 млн грн бюджетних коштів – у Кривому Розі викрито 10 учасників злочинної…
Про це передає "Відомо". Перший випадок стосується 13-річної дівчинки, яка спробувала суїцид шляхом прийому великої…
Про це повідомив керівник військової адміністрації міста Олександр Вілкул. "7, 8 та 9 квітня у…