Директор музею, кандидат історичних наук Наталія Буланова виступила з доповіддю на тему «Проблема втрачених ландшафтів в історії Кам’янського радянської доби», що піднімає проблему втрати історичної пам’яті і з часом набуває лише більшої гостроти для нашого промислового міста.
Тему надзвичайно кривавих боїв з німецькими окупантами за місто восени 1943 року на основі спогадів учасників розкрила завідувачка відділу науково-освітньої роботи музею Ольга Мащенко.
Заступниця директора музею з наукової роботи Яна Мельник виступила з доповіддю на тему «Українська та російська ідентичність: аналіз муралів як особливості міського мистецтва», яка знаходиться на перетині декількох дисциплін – історії, психології, мистецтва.
Насамкінець директор музею запросила усіх присутніх на заході освітян і музейників долучатися до наукової роботи щодо вивчення локальної історії і брати участь в подальшій роботі Кам’янського осередку НТШ.
У суботу, 24 травня, активісти запрошують усіх рибалок Кам'янського і шанувальників чистого довкілля долучитися до…
20 травня стартував фінал XXX Фестивалю-конкурсу на найвищу театральну нагороду Придніпров'я "Січеславна". Журі у складі…
З 19 по 25 травня 2025 року в Україні вперше проводиться Національний тиждень безбар’єрності. Захід…
У Дніпрі з літа й майже до кінця осені не курсуватимуть трамвай №1 та низка…
Кінокомпанія Universal Pictures показала новий трейлер науково-фантастичного екшну "Світ Юрського періоду: Відродження" (Jurassic World Rebirth), що…
Епідеміологічна ситуація на Дніпропетровщині: рівень ГРВІ знижується, але зростає кількість кишкових інфекцій. Про це повідомив…