27 лютого у Кам’янському пішов з життя 68-річний фельдшер Михайло Іваньоха. Чоловік хворів на важку швидкоплинну хворобу. Все своє життя він присвятив роботі у швидкій допомозі.
З 1977 року майже до кінця життєвого шляху Михайло працював у швидкій. Багато років виїжджав на кардіологічній бригаді з лікарем і до останнього часу працював самостійно.
13 березня На 75 році пішла з життя добра, щира, порядна людина – Богданенко Олександр Васильович, директор ТОВ «Аульська хлоропереливна станція», який значну частину свого життя присвятив розбудові Дніпропетровщини.
Народився Олександр Васильович 02 січня 1949 року в місті Синельникове Дніпропетровської області. Він був надзвичайно працьовитим, наполегливим та енергійним. Займав керівні посади в органах державної влади, займався громадською діяльністю.
Останні роки Олександр Васильович працював керівником ТОВ «Аульська хлоропереливна станція». Завдяки людським якостям, професійному досвіду та знанням користувався великою повагою як в Кам’янському районі, так і у всій Дніпропетровщині.
15 березня передчасно пішов з життя колишній міський голова Кам’янського Корчевський Ярослав Сільвестрович.
У пам’яті всіх, хто знав і працював разом з Ярославом Сільвестровичем, він назавжди залишиться прекрасним керівником, справжнім патріотом, надійним другом, чесною та інтелігентною людиною.
Ярослав Корчевський народився 1 жовтня 1953 року у с.Підгородне Тернопільської області.
Після закінчення інституту трудову діяльність продовжував в тресті «Дзержинськбуд», займаючи різні посади. У червні 1990 року обраний заступником голови Дніпродзержинського міськвиконкому. Довгий час працював на керівних посадах у різних філіях «Промінвестбанку».
З грудня 2005 по квітень 2006 року був виконуючим обов’язки міського голови, секретарем міської ради. У березні 2008 року обраний Дніпродзержинським міським головою та обіймав посаду по листопад 2010 року.
На початку квітня не стало талановитої майстрині акварельного живопису Валентини Володимирівни Лаушкіної, чиє ім’я відоме далеко за межами Дніпропетровщини.
Валентина Лаушкіна народилася 2 жовтня 1956 року у Дніпропетровську. Закінчила Український поліграфічний інститут імені Івана Федорова. Вона визнана майстриня акварельного живопису. Працювала переважно у жанрі міський пейзаж. Брала участь у вітчизняних та зарубіжних виставках.
Багато років жила та працювала у Кам’янському.
Друг, колега, наставник. Розумний, порядний, добрий, надійний… Велика втрата для спортивної спільноти міста, великий біль в серцях.
Чоловік тривалий час боровся з тяжкою хворобою. Йому було 60 років.
Протоієрей Ігор народився 22 серпня 1963 року в м. Дніпродзержинськ . Навчався в середній школі №1, в механічному технікумі м. Дніпропетровська, де згодом працював на посаді заступника директора.
Він закінчив Київську духовну семінарію, а потім і духовну академію.
З моменту створення Дніпродзержинської єпархії, отець Ігор виконував обов’язки благочинного церков Петриківського округу та голови єпархіального відділу взаємодії із збройними силами, козацтвом та МНС. Протоієрей Ігор вів активну громадську діяльність. Будучи настоятелем міського храму, він був обраний до депутатському корпусу Дніпровської районної ради 4-го та 5-го скликання. Був головою комісії соціально-економічного розвитку Дніпровського району та членом виконавчого комітету.
Неодноразово їздив в зону АТО для духовної підтримки українських воїнів.
Нагороджений орденами та грамотами Української Православної Церкви, державними та міськими відзнаками.
Чимало мешканців нашого міста, тоді ще Дніпродзержинська, середнього віку та старше, добре пам’ятають Віктора Івановича. Він став відомим у першій половині 1990-х років, коли почав працювати у міськвиконкомі, де дійшов до начальника відділу та секретаря виконавчого комітету. У другій половині 90-х він пішов з коридорів влади, очолював швейну фабрику «Універсал» по проспекту Аношкіна. У 2002 році був одним з керівників передвиборчого штабу кандидата на посаду міського голови Дніпродзержинська Сергія Шершньова. Повернувся у владу Віктор Іванович за часів мерства Ярослава Корчевського, потім знову пішов із влади, після знову було повернення, обіймав відповідальну посаду.
Для багатьох кам’янчан Плохій залишив після себе добру пам’ять як компетентний керівник та чуйна і уважна людина, його по-справжньому поважали і начальники, і підлеглі. Всі справи, за які він брався, завжди робив на совість і з душею, з великою любов’ю до рідного міста.
Навчався у дніпродзержинській школі №9. Закінчив Дніпродзержинський індустріальний технікум та Московський енергетичний інститут. Працював у міськелектромережі та на ДМК. Друкувався у передових виданнях Японії, США та країнах колишнього СРСР.
Наприкінці 80-х М.Болотін повернувся до рідного міста. Рідко який міський захід обходився без Болотіна – він завжди тут як тут, весь з ніг до голови обвішаний фотокамерами. Микола Олександрович був по-своєму щасливою людиною, бо він вмів за малим бачити загальне.
Валентина Юрченко народилася 26 листопада 1960 року в місті Красногорівка Донецької області. У 1999 році закінчила Дніпропетровський державний університет. Упродовж останніх 30 років працювала в департаменті фінансів міської ради.
У пам’яті колег вона назавжди залишиться доброю і чуйною людиною, надійним порадником та професіоналом своє справи.
На спортивних змаганнях побував мер Андрій Білоусов. "У спортивному комплексі «Прометей» стартував новий сезон «Пліч-о-пліч:…
Поліцейські Дніпра скерувати до суду обвинувальний акт щодо чоловіка, який вчинив замах на вбивство власної…
Понад чотирьох годин нічних пошуків завершилися позитивно і поліцейські Нікопольщини розшукали заблукалу 82-річну жінку. 21…
Дніпропетровська ОВА запрошує підприємців регіону на дев’яту онлайн-зустріч учасників платформи «Діалог влади та бізнесу». Тема…
Гурт Kalush Orchestra презентував кліп на пісню «Коли». Відео знімали у лісі. «Уявіть себе через…
У Кривому Розі правоохоронці ліквідували нарколабораторію з вирощування конопель. Там вилучили майже 3 тис рослин…