Categories: Події

На Дніпропетровщині шахраї ошукали людей майже на 100 тисяч гривень

Поліцейські Кривого Рогу викрили двох спільників у скоєнні шахрайства. Від шахрайських дій аферистів постраждали більше 20 громадян з різних областей країни.

Підозрювані розміщували інформацію про продаж товарів на одному із сайті оголошень у мережі Інтернет. Обов’язковою умовою продажу була часткова або повна передплата на банківську картку. Після надходження грошей на свої картки, зловмисники обривали зв’язок із потенційними покупцями.

Правоохоронці спільно з кіберполіцейськими встановили, що до шахрайських дій причетні двоє місцевих жителів віком 32 та 36 років. Сума завданих спільниками збитків становить близько 100 тисяч гривень.

19 грудня із залученням силової підтримки полку поліції особливого призначення, було проведено 5 санкціонованих обшуків за місцями мешкання чоловіків, а також у їх автомобілях. В результаті слідчих дій було виявлено та вилучено: банківські картки різних фінансових установ, мобільні телефони, сім-карти, ноутбуки, флеш-носії, модеми, записники та грошові кошти.

Наразі вирішується питання стосовно повідомлення чоловікам про підозру у скоєні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.190 (шахрайство) Кримінального кодексу України та обрання їм запобіжного заходу.

Поліцейські нагадують громадянам бути уважними та обережними під час купівлі товарів в інтернеті. Щоб не стати жертвою шахраїв, купуйте товари лише у перевірених продавців та в інтернет-магазинах, або користуйтеся послугою післяплати та сплачуйте за товар на пошті.

Margaret

Recent Posts

У Кам’янському відбувся міжконфесійний захід до Національного дня молитви

Кам’янське долучилося до Національного дня молитви. Цей день було встановлено Верховною Радою України, аби щороку…

8 години ago

Кам’янчанам дали роз’яснення щодо роботи КП “Благоустрій”

Городянам надали важливе роз’яснення щодо роботи КП КМР «БЛАГОУСТРІЙ». "Шановна громадо, ми помічаємо, що у…

13 години ago

Кам’янчанка перемогла на всеукраїнському турнірі з панкратіону

18–21 лютого у Києві відбувся Всеукраїнський турнір з панкратіону серед кадетів U15 та U17. На…

13 години ago

У Кам’янському представники ГО “Бджола” долучилися до збору крові для захисників (відео)

До 4-ї річниці повномасштабного вторгнення у нашому місті пройшла важлива ініціатива, мета якої – підтримка…

14 години ago

Які культурні заходи чекають на кам’янчан

Програма заходів у закладах культури Кам’янського з 25 лютого по 4 березня.   Музей історії…

14 години ago

BAFTA-2026: стали відомі імена переможців премії

Щорічна премія BAFTA, яка є британським аналогом відомої кінопремії "Оскар", відгреміла у неділю, 22 лютого у…

14 години ago