Categories: Події

У Кам‘янському на дорогах працює спецтехніка

Про це повідомив мер міста Андрій Білоусов.

“Шановні кам‘янчани!
Надвечір маємо різке погіршення погодних умов. За прогнозами синоптиків найбільші опади та значне зниження температури слід очікувати 8 січня.
Комунальні служби міста вже працюють. Задіяно близько 20 спецмашин, які обробляють піщано-сольовою сумішшю головні автошляхи. Поступово техніка переміщатиметься на дороги з меншою інтенсивністю руху.
Прохання до водіїв – зранку за можливості не виїжджати в місто на власному авто. Будь ласка, дотримуйтесь правил дорожнього руху та будьте дуже уважні”, – йдеться у повідомленні.

Margaret

Recent Posts

На Дніпропетровщині вчителька через ревнощі напала на колегу з ножем

У вівторок, 18 листопада, у Новопокровській громаді Дніпропетровської області сталася різанина прямо у школі. Там…

10 хв. ago

На Дніпропетровщині побили чоловіка та викинули у сміттєвий бак

У Павлограді звичайна вечірня гулянка із пляшкою закінчилася жорстоким побиттям, лікарнею та судовим рішенням про…

1 годину ago

У Дніпрі автомобіль на смерть збив чоловіка: водія розшукують (фото 18+)

У вівторок, 18 листопада, у Дніпрі на вулиці Івана Нечуя-Левицького збили пішохода. На жаль, від…

2 години ago

На Дніпропетровщині під час пожежі загинула жінка

18 листопада, о 10:56, на вулиці Садова міста Синельникове, горів одноповерховий житловий будинок.   Вогонь охопив…

2 години ago

У Камʼянському все спокійно

Про ситуацію в місті повідомив мер Андрій Білоусов. "Триває комбінована атака ворога на нашу країну.…

2 години ago

Вночі над Дніпропетровщиною збили 12 безпілотників

Про це повідомив в.о голови ОВА Владислав Гайваненко. "В області триває повітряна тривога. Залишайтеся у…

3 години ago