Categories: Події

У Дніпрі 6-річний хлопчик отруївся наркотиками

16 січня до дніпровської лікарні доставили 6-річного хлопчика. Він мав симптоми отруєння наркотиками. Малюк поступив до медзакладу близько 14:10.

Попередньо, мати дитини не змогла пояснити, як син отруївся. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на власні джерела.

У пресслужбі поліції Інформатору відповіли, що за вказаним фактом відкрили кримінальне провадження (стаття 166 Кримінального кодексу України (злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування).

“Дане питання знаходиться на контролі ювенальних поліцейських”, – кажуть правоохоронці.

Margaret

Recent Posts

Кам’янчанам дали роз’яснення щодо роботи КП “Благоустрій”

Городянам надали важливе роз’яснення щодо роботи КП КМР «БЛАГОУСТРІЙ». "Шановна громадо, ми помічаємо, що у…

1 годину ago

Кам’янчанка перемогла на всеукраїнському турнірі з панкратіону

18–21 лютого у Києві відбувся Всеукраїнський турнір з панкратіону серед кадетів U15 та U17. На…

2 години ago

У Кам’янському представники ГО “Бджола” долучилися до збору крові для захисників (відео)

До 4-ї річниці повномасштабного вторгнення у нашому місті пройшла важлива ініціатива, мета якої – підтримка…

2 години ago

Які культурні заходи чекають на кам’янчан

Програма заходів у закладах культури Кам’янського з 25 лютого по 4 березня.   Музей історії…

2 години ago

BAFTA-2026: стали відомі імена переможців премії

Щорічна премія BAFTA, яка є британським аналогом відомої кінопремії "Оскар", відгреміла у неділю, 22 лютого у…

3 години ago

На Дніпропетровщині легковик влетів під фуру

У вівторок, 24 лютого, на трасі Е50, яка поєднує Дніпро та Кривий Ріг, позашляховик врізався…

3 години ago