Молодь Каметсталі дарує дітям тепло своїх сердець (відео)

Тепле спілкування, смачні гостинці і щира підтримка для тих, хто найбільше її потребує. Активісти молодіжної організації Каметсталі днями відвідали спеціальну школу «Мрія» міста Кам’янського.
Тут опікуються особливими дітками, які потребують підвищеної уваги і турботи. Молоді металурги організували для дітей цікавий і пізнавальний майстер-клас з виготовлення годівничок для птахів, а ще юні вихованці закладу отримали солодкі подарунки від Метінвесту.

молодь 2
– Відвідини спеціальної школи «Мрія» – це наша перша, але точно не остання цьогорічна благодійна акція. У планах «молодіжки» чимало заходів і для дітей, і для дорослих – усіх, хто потребує нашої щирої допомоги. Ми тісно спілкуємося із ветеранами підприємства, дізнаємося про їхні нагальні потреби, щоб ефективніше підтримувати колишніх металургів і коксохіміків, які багато років праці віддали підприємству, а сьогодні потребують уваги та турботи. Молоді каметсталевці продовжують брати участь в акціях із донорства крові для поранених бійців і хворих містян. Також не припиняється наша волонтерська діяльність у підтримку захисників України, – зазначила голова молодіжної організації Каметсталі Ольга Чубич.
Більше про спілкування молоді комбінату із дітьми – у відеоролику:
https://www.youtube.com/watch?v=icVQKv1y6VU

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *