«Питання житла для ВПО відпрацьовуємо разом з громадами. Окремо – з кожною. Визначили ще 67 об’єктів, які можна використовувати для розміщення людей. Для того, аби привести їх до ладу, залучаємо міжнародних партнерів. Наше завдання – забезпечити комфорт для переселенців та допомогти інтегруватися на новому місці», – зазначила заступник начальника Дніпропетровської ОВА Надія Задорожна.
Вона додала, що переважна більшість людей, які переїхали з «гарячих точок», орендують житло самостійно. Лише невеликий відсоток проживає в наданих помешканнях. Це гуртожитки, модульні містечка та об’єкти від бізнесу.
«Я сам переселенець з Луганська. Запевняю, питання підтримки ВПО точно не закінчаться й після нашої перемоги. І триватимуть ще багато років. Головна проблема – це житло. Вона стосується всієї країни. Адже ці люди такі ж, як місцеві. Ми зобов’язані зробити все для того, щоб вони відчували себе вдома», – наголосив член Тимчасової спеціальної комісії ВРУ, яка опікується правами переселенців, народний депутат Максим Ткаченко.
Під час засідання учасники обговорили труднощі у забезпеченні ВПО житлом. Й механізми вирішення цих питань.
З початку повномасштабної війни Дніпропетровщина прийняла майже 400 тис переселенців.
Про це повідомив мер Андрій Білоусов. "Продовжуємо оновлювати медичні заклади нашого міста. Сьогодні після капітального…
За пограбування жінки поліцейські Кам'янського затримали 35-річного місцевого жителя. Підозрюваний вдарив потерпілу кулаком по голові…
Минулого тижня вихованці театральної студії Дитячої творчої майстерні "Гармонія", яка працює при Театрі ім. Лесі…
На Каметсталі після понад піврічної перерви повернулися до виробництва чушкового чавуну для закордонних замовників. Виробництво…
Американська кіноакадемія представила лонглист номінантів на голову премію у світі кіно "Оскар-2025". Українські стрічки теж…
25 листопада о 09:23 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що на проспекті…