Кам’янські спортсменки – володарі Кубку міського голови-2024 з волейболу

У неділю, 28 січня, у Кам’янському, на базі СК “Прометей”, пройшов відкритий Кубок міського голови-2024 з волейболу серед дівчат 2007 року народження, повідомляє kamyanske.com.ua

Протягом усього дня за звання кращого змагалися 6 команд: ВСП ТФК ДДТУ м.Кам’янське, ДЮСШ№2 м.Кам’янське, ДЮСШ смт.Петропалівка, ДЮСШ смт.Царичанка, ДЮСШ смт.Магдалинівка, ВК “Дніпро-волей” м.Дніпро.

Змагання проходили за ініціативи та підтримки міського голови Андрія Білоусова.

На урочистому параді відкриття спортсменок вітали начальник управління молоді та спорту Анатолій Івашина, директор СК “Прометей”, депутат міської ради від ПП “Бджола”, Андрій Дроговоз, президент ГО “Федерація волейболу Кам’янського” Тетяна Борис та головний суддя змагань Сергій Мельник.

– Радий вітати вас на першому в цьому році Кубку міського голови з волейболу, – сказав А.Івашина. – Бажаю вам проявити свої найкращі здібності, які ви здобули протягом багатьох тренувань. Насолодитися грою – його величністю волейболом! Дякуємо вам, що в такі важкі часи ви займаєтеся спортом, що ведете активний спосіб життя. Також ми дуже вдячні тим, хто сьогодні боронить нашу Незалежність. Слава Україні!
На дівчат очікували гідні призи – Кубок міського голови, а також грошові сертифікати: за 1 місце – 10 тисяч гривень, 2 місце – 7 тисяч гривень, 3 місце – 5 тисяч гривень.

Як зазначив головний суддя Сергій Мельник, спортсменки показали дуже гарну гру, було видно, що це вже не дитячий волейбол, а дорослий, майже професійний.

Особливо відзначилися кам’янські волейболістки, які одразу показали чудову гру: ВСП ТФК ДДТУ розгромили  ВК “Дніпро-волей” та команду з Магдалинівки, а ДЮСШ№2 – здолали Петропалівку та Царичанку.

За результатами змагань, наші дівчата стали найсильнішими волейболістками.

Так, 1 місце посіла команда ДЮСШ№2 м.Кам’янське, 2 місце – ВСП ТФК ДДТУ м.Кам’янське, 3 місце – ДЮСШ смт.Магдалинівка.

Також було обрано найкращих гравців Кубка. Ними стали Софія Кудла (смт.Магдалинівка), Анастасія Троценко (ДЮСШ№2 м.Кам’янське) та Ірина Масалаб (ВСП ТФК ДДТУ м.Кам’янське).

По традиції, змагання були благодійними, було відкрито збір на підтримку Захисників України. Учасникам вдалося зібрати 4 700 гривень, які підуть на потреби військових.

Margaret

Recent Posts

У Кам’янському 30 будинків залишились без води

Кам'янське ВКГ КП ДОР "Аульський водовід" повідомляє: для проведення аварійно-відновлювальних робіт за адресою проспект Свободи,…

6 хв. ago

У Дніпрі чоловік у пікселі вдерся у двір та обікрав будинок

Подія трапилася у місті Дніпро на проспект Науки (колишній проспект Гагаріна). Чоловік у військовій формі…

6 хв. ago

До уваги жителів Кам’янської громади: безпечний простір для дітей

На території нашого міста працюють дитячі майданчики, парки та розважальні зони, де щодня відпочивають маленькі…

7 хв. ago

На Дніпропетровщині пройшов перший чемпіонат з технологічного спорту

У Дніпропетровській області за підтримки Регіонального центру забезпечення кібербезпеки СБУ відбувся перший обласний чемпіонат з…

36 хв. ago

У Дніпрі патрульні виявили водія з “липовими” правами

19 червня під час оформлення ДТП в Амур-Нижньодніпровському районі водії надали інспекторам документи для перевірки.…

1 годину ago

Кам’янчани стали призерами чемпіонату області з боксу

З 15 по 19 червня у місті Кривий Ріг відбувся чемпіонат Дніпропетровської області з боксу…

2 години ago