Події

На Дніпропетровщині пенсіонер облив підлітка легкозаймистим розчином та підпалив

До лікарні Дніпра доставили 16-річного хлопця з опіками ніг. Виявилось, що хлопець постраждав, коли зайшов до свого сусіда-пенсіонера у гості. Останній вилив на нього розчин для розпалення багаття та підпалив. 

Що стало причиною такого вчинку – невідомо. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на власні джерела.

За нашою інформацією, інцидент стався у селі Голубівка Новомосковського району. Підлітка шпиталізували. Лікарі діагностували у постраждалого опік ділянки кульшового суглоба та нижньої кінцівки. Стан хлопчика середньої важкості.

У пресслужбі ГУНП у Дніпропетровській області Інформатору повідомили, що відомості по даному факту внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 125 (умисне легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров’я або незначну втрату працездатності). Всі обставини події будуть з’ясовувати слідчі під час розслідування справи.

Margaret

Recent Posts

Кам’янське втратило свого захисника

Трагічну новину повідомив мер міста Андрій Білоусов. "9 серпня, внаслідок ДТП на Одещині, помер капітан…

9 години ago

На Дніпропетровщині через ворожі обстріли затримуються приміські поїзди

У Дніпропетровській області з міркувань безпеки змінено графік руху кількох пасажирських та приміських поїздів. Як…

11 години ago

Головні події Кам‘янського за тиждень (відео)

Про них повідомив мер міста Андрій Білоусов. Більш детально дивіться у відеосюжеті:  

11 години ago

Бійка та стрілянина біля “МахноПАБ” у Дніпрі: двох чоловіків затримали

14 серпня на вулиці Магдебурзького права у Дніпрі було неспокійно. Там сталась стрілянина. Про це…

13 години ago

Для юних кам’янчан працює Творчий табір

Лівобережний волонтерський центр "Світ дитинства" ГО "Бджола" та ГО "Фонд розвитку Кам'янського" провели третю зміну…

13 години ago

На лівобережжі Кам’янського біля спортшколи встановили “лежачий поліцейський”

14 серпня бригади КП «Міськсвітло» працювали одразу на кількох ділянках міста. На проспекті Свободи, 55…

14 години ago