Categories: Події

На Дніпропетровщині знайшли майже вцілілий «шахед» (відео)

Вибухотехніки поліції Дніпропетровської області виявили майже вцілілий «шахед», запущений російськими військовими по цивільних об’єктах.

Днями під час чергової російської атаки сили протиповітряної оборони приземлили ударний безпілотник – він упав на пустирі біля села у Синельниківському районі.

Вибухотехніки розповідають, що це велика вдача мати для дослідження вцілілий екземпляр ударного дрона: «Бойова частина не вибухнула, всі агрегати на місці. Наступний етап – обережно зняти бойову частину та знищити її. А сам безпілотний пристрій буде розібраний та досліджений фахівцями» – кажуть вони.

Олена

Recent Posts

На Дніпропетровщині під парканом знайшли мертвого чоловіка

У понеділок, 25 травня, у Центрально-Міському районі Кривого Рогу сталася надзвичайна подія, яка привернула увагу…

24 хв. ago

Кам’янські тхеквондисти здобули десятки нагород на масштабних змаганнях у Дніпрі

24 травня у Дніпрі на базі спортивного комплексу «Олімпійські резерви» одночасно відбулися два престижні турніри…

53 хв. ago

На Дніпропетровщині водій на Nissan збив жінку

Вранці у понеділок, 25 травня, у Кривому Розі на житловому масиві КРЕС жінка потрапила під…

1 годину ago

Тенісист Кам’янського виборов дві нагороди всеукраїнських змагань

З 18 по 22 травня у спортивному комплексі «Олімпія» в місті Луцьк відбулися змагання з…

2 години ago

У Кам’янському минулося без надзвичайних подій

Про це повідомив мер міста Андрій Білоусов. "На території нашого міста протягом ночі минулося без…

2 години ago

Ворог обстріляв Кам’янский район: понівечена інфраструктура

Про це повідомив голова ОВА Олександр Ганжа. "З десяток разів ворог атакував три райони області.…

2 години ago