У Кам’янському пішов з життя голова департаменту екології Богдан Наполов

Трагічну звістку повідомив мер Андрій Білоусов.

“26 лютого передчасно пішов з життя директор департаменту екології та природних ресурсів міської ради Наполов Богдан Григорович.

Від імені Кам’янської міської ради, виконавчого комітету та особисто від себе висловлюю глибокі співчуття рідним та близьким покійного.

У пам’яті колег він назавжди залишиться професійним й відповідальним керівником, чесною та порядною людиною, патріотом своєї Батьківщини.
Вічна пам’ять…

Богдан Наполов народився 02 грудня 1976 року у Дніпродзержинську. У 1994 році закінчив середню загальноосвітню школу №36, у 1999 році – Дніпродзержинський державний технічний університет за спеціальністю «Ливарне виробництво чорних і кольорових матеріалів», отримавши кваліфікацію Інженера-металурга.
У березні 1999 року пішов працювати слюсарем на ВАТ «Дніпровський металургійний комбінат», у серпні переведений на посаду майстра слюсарної дільниці. З грудня 2008 року по лютий 2016 року працював заступником голови комісії профспілкового комітету, з лютого 2016 року по листопад 2017 – директором КП «Комунальник». У листопаді 2017 року обійняв посаду начальника управління екології та природних ресурсів міської ради.
Упродовж 2014-2015 років був учасником АТО.

Панахида відбудеться 27 лютого о 12:00 в Козацькій церкві Пресвятої Покрови (вул.Сергія Слісаренка, 34), поховання – о 13:00 на Алеї Героїв АТО кладовища по вулиці Весняній”, – йдеться у повідомленні.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *