Як кам’янчанам отримати ваучер на навчання, який допоможе опанувати нову професію

Служба зайнятості пропонує громадянам отримати ваучер на навчання, який допоможе опанувати нову професію, підвищити рівень професійної компетентності та конкурентоспроможності на ринку праці. Їх можуть отримати внутрішньо переміщені особи (ВПО), колишні військовослужбовці та інші категорії громадян.

З початку 2024 року на Дніпропетровщині службою зайнятості вже видано 301 ваучер на навчання, серед них – 33 для ВПО. Кам`янською філією Дніпропетровського ОЦЗ видано 41 ваучер, 8 отримали внутрішньо переміщені особи. Найпопулярнішими з них є медсестринство.

Детальніше про ваучери, які отримали мешканці області:

– на підвищення кваліфікації за спеціальностями: медсестринство (молодший спеціаліст), технології медичної діагностики та лікування (молодший спеціаліст), психологія (магістр), фармація, промислова фармація, (молодший спеціаліст).

– на підвищення кваліфікації за професіями: електрогазозварник, кухар, слюсар з ремонту колісних транспортних засобів.

– на перепідготовку за робітничими професіями: кухар, кравець, швачка, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, електрогазозварник, верстатник широкого профілю, водій навантажувача, охоронник, кондитер, продавець продовольчих товарів та ін.;

– для проходження спеціалізації за спеціальністю: медицина (спеціаліст, магістр), медсестринство (молодший спеціаліст), медична психологія (спеціаліст).

Наразі визначено 124 професії та спеціальності, зокрема у сфері будівництва, транспорту, освіти, медицини, сільського господарства, соціального обслуговування, за якими можна навчатися за ваучерами за рахунок коштів Фонду загальнообов`язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Заявку для отримання ваучера можна подати онлайн або звернутися особисто до найближчого центру зайнятості.

За більш детальною інформацією зверніться до Кам`янської філії Дніпропетровського ОЦЗ за адресою: вул.Медична, 6, або за телефоном 0686840362.

Фахівці нададуть вам всю необхідну допомогу та консультації щодо вибору навчальної програми та процедури реєстрації.

Докладніше про ваучер тут https://is.gd/6czbRh

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *