Школярі Кам’янського – переможці міжнародного літературного конкурсу есе в Києві

Напередодні Дня рідної мови учні кам’янського Ліцею 18 (директор С.ЛЕЙВА) відправилися до Києва, щоб представити Дніпропетровську область на Міжнародному щорічному літературно-мистецькому конкурсі есе серед учнів 1-4, 5-8 та 9-11 класів на теми: «Воїн ЗСУ. Хто він?», «Образ сучасного українського воїна».
Членами журі було опрацьовано і оцінено більше 500 учнівських есе та малюнків. Усі учнівські праці присвячені Збройним силам України, які на сучасному етапі є одним із най‌важливіших елементів політичноі‌ системи суспільства і держави, адже на сьогодні актуалізувалося завдання поширення серед молоді інформації про українських воїнів, які стоять на захисті національних інтересів, територіальноі‌ цілісності та недоторканності кордонів України.
Ініціатором участі у конкурсі була заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель української мови і літератури Ольга Гиркало, яка була відзначена подякою Науково-дослідного інституту українознавства.
Абрамович Владислав, учень 9 класу, набрав найбільшу кількість балів і серед 500 учасників посів І місце у віковій категорії серед учнів 9-11 класів. Цимбалюк Богдан, учень 6 класу, посів ІІ місце у віковій категорії учні 5-8 класів.
Винятково важливим на сучасному етапі є пропагування ідеї шанобливого ставлення до воїнів ЗСУ, які героїчно борються з російським агресором. Творчий доробок молоді є інтелектуальним внеском в нашу спільну перемогу.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *