Про деталі події, детальніше розповість “Дніпро Оперативний”, посилаючись на судове рішення.
За матеріалами справи, 6 вересня 2020 року близько пів на шосту вечора поблизу будинку № 3 на вулиці Старокозацькій чоловік помітив мопед, що стояв на подвір’ї. Бувши “на підпитку” він вирішив скористатися тим, що за транспортним засобом ніхто не стежить та почав котити його.
У той самий час, власник мопеду помітив пропажу та почав пошуки свого викраденого майна. Згодом, за допомогою свідків, йому вдалося знайти мотоцикл у сусідньому дворі. Там же й знаходився злодій. Чоловіка було затримано та притягнено до відповідальності. У ході судових розглядів правопорушник у повному обсязі визнав свою провину.
Бабушкінський районний суд визнав чоловіка винним у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 289 КК України, та призначив йому покарання у виді позбавлення волі строком на 5 років, без конфіскації майна. Проте на підставі ст. 75 КК звільнив його від відбування покарання, встановивши йому іспитовий строк у два роки.
У Кривому Розі поліцейські викрили злочинну групу у складі 10 осіб, причетних до збуту психотропних…
У Дніпрі судитимуть групу чоловіків, яких обвинувачують у серії крадіжок автозапчасти. Майже 30 епізодів злочинної…
56-річний чоловік під час конфлікту ножем вдарив потерпілого у груди. Для надання медичної допомоги 47-річного…
1 червня, у Дніпрі на проспекті Богдана Хмельницького сталася пожежа. Тут зайнявся автобус. Інформація про…
Про це повідомив мер міста Андрій Білоусов. "Ворог здійснив чергову масовану атаку на Україну. За…
Про це повідомив голова ОВА Олександр Ганжа. "Шестеро людей загинули. 36 – дістали поранень. Серед…