Під Дніпром двоє торгували зброєю

Поліція Кривого Рогу викрила двох незаконних ділків, які переробляли та збували зброю.

Оперативники кримінальної поліції та слідчі Криворізького районного управління поліції задокументували злочинну діяльність та затримали зловмисників – місцевих жителів віком 43 та 51 рік. За оперативною інформацією, фігуранти здійснювали нелегальні операції зі зброєю, боєприпасами та іншими засобами ураження впродовж тривалого часу.

22 лютого на підставі ухвал суду було проведено 7 санкціонованих обшуків за місцями мешкання чоловіків, а також у їх авто та в гаражних приміщеннях. В результаті слідчих дій було виявлено 5 пістолетів з магазинами, патрони різного калібру, магазини до автоматів, корпуси гранат Ф-1, порох, пристрої для переробки зброї та інше. Все вилучене направили на експертне дослідження.

Cлідчі повідомили зловмисникам про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України та ч.1 ст.263-1 (незаконне виготовлення, переробка чи ремонт вогнепальної зброї) Кримінального кодексу України.

Процесуальне керівництво кримінального провадження здійснює Криворізька центральна окружна прокуратура, супровід – оперативні співробітники Управління служби безпеки у Дніпропетровській області.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *