На Каметсталі модернізують виробництво та освоюють нові види продукції

Завод “Каметcталь” гірничо-металургійної групи “Метінвест”, створений на потужностях Дніпровського металургійного комбінату (ДМК, Кам’янське Дніпропетровської обл.), збільшує виробництво найбільш затребуваної та ефективної продукції. У прокатному цеху Каметсталь освоїли виробництво куль великого діаметру на технологічній лінії № 1 кулепрокатної дільниці.
Нагадаємо, майже рік тому прокатники почали виробляти кулі найбільшого для нашого підприємства діаметру 100 мм, необхідні для стабільної роботи гірничо-збагачувальних комбінатів і призначені для подрібнення руди у шарових млинах. Протягом 2023 року споживачам було відвантажено майже 11 тисяч тонн цієї продукції, яка виробляється на технологічній лінії № 2 кулепрокатної дільниці.
Для освоєння виробництва кулі-100 мм на першій технологічній лінії, прокатники модернізували устаткування за власними кресленнями. Зокрема була переобладнана робоча кліть – змінили конструкцію касет та натискних гвинтів. Власними силами виготовили приймальний стіл нової конструкції, модернізували завантажувальний пристрій перед станом для збільшення його продуктивності.
Особливу увагу приділили оптимізації режиму нагріву заготовки стоміліметрового діаметру у нагрівальній печі № 1 кулепрокатного стана і параметрам загартування на першій кулезагартувальній установці, щоб витримати встановлені вимоги до поверхневої твердості куль.
Освоєння нових видів сталевої продукції підвищеної маржинальності – один з основних показників операційної ефективності підприємства. Саме таким продуктом є куля-100, яка до того ж користується підвищеним попитом у споживачів.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *