Поліція Кам’янського попереджає, як не стати жертвою шахрайської схеми

26 лютого на мобільний телефон 65-річній жительниці міста Жовті Води зателефонував невідомий чоловік, який назвався представником банку.

«Працівник» повідомив, що невідомі особи намагаються заволодіти  грошовими коштами з її банківської карти і для того, щоб зберегти заощадження жінці необхідно перевести гроші на інший банківський рахунок, а потім звернутися до банку, де їй нададуть нову банківську картку зі збереженими коштами. Потерпіла виконала всі команди, які їй повідомляли телефоном та позбулась всіх заощаджень.

Про це повідомило Кам’янське районне управління поліції.

За даним фактом розпочате кримінальне провадження за ст.190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Поліція нагадує: аби не стати жертвою шахраїв та не втрати кошти завжди перевіряйте інформацію – зателефонуйте у банк та з’ясуйте ситуацію.

Як правило до потерпілих телефонують шахраї, які представляються працівниками банків і під приводом необхідності розблокування банківської картки, термінового припинення “хакерської атаки” на рахунок, необхідності зміни пін-коду, збереження кредитного ліміту  просять назвати персональні дані та реквізити карток (пін-код, термін дії, CVV –код) або виконати перелік дій на банкоматах, терміналах самообслуговування чи мобільних телефонах.

Якщо ж Ви таки стали жертвою шахраїв негайно зверніться до поліції!

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *