У Кам’янському відбулася чергова сесія міськради

Про це повідомив очільник міста Андрій Білоусов.

“Сьогодні, 1 березня, провів засідання сесії міської ради. До порядку денного були включені 99 основних та 4 додаткових питання.
Затвердили звіт про виконання бюджету територіальної громади у 2023 році.
Внесено зміни до міського бюджету на 2024 рік, які передбачають перерозподіл залишків коштів за підсумками минулого року та спрямування їх на підтримку сил оборони.
Відкоригували програму розвитку цивільного захисту населення та забезпечення пожежної безпеки, запобігання надзвичайних ситуацій, які передбачають фінансування робіт з облаштування захисних споруд.
Затверджено зміни до Програми економічного і соціального розвитку громади на 2024 рік та партиципаторного бюджетування, які передбачають перерозподіл коштів між виконавчими органами для реалізації проєктів-переможців конкурсу бюджету участі.
Ухвалили рішення про перейменування Комунального закладу «Міський центр фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» на «Міський центр комплексної фізичної адаптації осіб постраждалих внаслідок війни та осіб з особливими потребами «Незламні». Затвердили нове положення.
Розширили перелік адміністративних послуг, що надаються у ЦНАП Кам’янського, включивши ще 20 послуг.
Підтримали декілька рішень про зміни в міській топоніміці. Так, вулицю Межову перейменовано на вулицю Владислава Горбоноса, на честь кам’янчанина, який загинув 12 листопада 2022 року в бою на Харківщині та похований у с.Аули. З такою пропозицією до Кам’янської міської ради звернулася громада с.Аули, оскільки вулиця Межова є спільною для обох громад. Вулицю Українську, яка знаходиться в промисловій зоні міста, та назва якої дублюється з назвою вулиці в іншому районі міста, було перейменовано на вулицю Вагонобудівників.
Прийняли рішення про присвоєння скверу, розташованому між проїжджими частинами вул.Затишної в межах від вул.Уманської до просп.Конституції, назви «Сквер Слави Захисникам України з Південного Району Міста»
Також було розглянуто низку земельних питань та питань, підготовлених департаментом соціальної політики, управлінням охорони здоров’я та іншими виконавчими органами.
Дякую депутатському корпусу за роботу. Працюємо на Перемогу!” – йдеться у повідомленні.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *