У Дніпрі працює автошкола для осіб з інвалідністю

Нині серед громадян України користується попитом послуга з отримання посвідчення водія. Серед охочих кермувати автівкою є й люди з інвалідністю. Саме тому в Україні було створено автошколи для осіб з інвалідністю. «Автошколи для осіб з інвалідністю» – це флагманський проєкт Міністерства внутрішніх справ України, який реалізується у рамках ініціативи «Без бар’єрів» Першої леді України Олени Зеленської.

Мета цього проєкту – створення зручної та якісної державної послуги з навчання керування автомобілем та з отримання посвідчення водія на право керування транспортним засобом для людей з інвалідністю із порушенням опорно-рухового апарату. Тому можливості підрозділів територіальних сервісних центрів МВС та мережі автошкіл на базі закладів вищої освіти МВС для людей з інвалідністю, які прагнуть навчатись керуванню автомобілем та отримати посвідчення водія, розширюються.

Переваги флагманського проєкту МВС: навчання та складання іспитів у інклюзивних приміщеннях; доступна інфраструктура та максимально безбар’єрний простір; навчання у змішаних інклюзивних групах або індивідуально; можливість теоретичного навчання в дистанційному форматі; індивідуальне навчання за зручним графіком та інше.

Загальна тривалість навчання – 11 тижнів. Із них 64 години – теоретичний курс, та 40 годин – практичний курс. Орієнтовна вартість навчання: 6000 гривень.

Перелік вимог до майбутніх водіїв: бажають навчитися керувати автомобілем з ручним керуванням; відсутні медичні протипоказання (захворювання і вади), за наявності яких особа не може бути допущена до керування транспортними засобами категорії «В»; в наявності необхідний перелік документів.

Іспит складається в сервісному центрі МВС, на транспортному засобі з ручним керуванням. Водійське посвідчення отримується в тому ж сервісному центрі МВС, де складається теоретичний іспит.

Наразі такі автошколи працюють і приймають охочих в шести регіонах України, а саме: в Дніпропетровській, Київській, Кіровоградській, Львівській, Одеській та Хмельницькій областях.

Більш детальна інформація щодо проєкту «Автошколи для осіб з інвалідністю» розміщена за посиланням: https://driveability.mvs.gov.ua/.

*****

Автошколи для осіб з інвалідністю працюють і приймають охочих у п’яти регіонах України (Київська область, Львівська область, Хмельницька область, Кіровоградська область, Дніпропетровська область).

Записуйтесь на навчання й отримуйте послуги з водіння зручно та доступно за адресами:

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ. Дніпропетровська область, м. Дніпро, проспект Гагаріна, 26. тел.: (067) 636-97-40.

Національна академія внутрішніх справ. Київська область, с. Віта-Поштова (Навчально-науковий інститут №1). Тел: (067) 503-56-18; (096) 508-15-68

Харківський національний університет внутрішніх справ. Хмельницька область, м. Кам’янець-Подільський, вул. Лесі Українки, 14- а. Тел.: (067)968-08-28; (063) 969-04-33

Донецький державний університет внутрішніх справ. Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 1. Тел.: 096 082 49 21; (097) 517-88-82; (066) 857-00-47

Львівський державний університет внутрішніх справ. Львівська область,
м. Львів, вул. М. Кривоноса, 1. Тел.: (032)261-57-01; (067) 407-42-88; (067) 924-04-24

Олена

Recent Posts

У Дніпрі на дитячому майданчику влаштували гучну бійку

У Дніпрі на дитячому майданчику в парку Шевченка вчора стався конфлікт, який переріс у бійку…

28 хв. ago

У Камʼянському без надзвичайних подій

Про це повідомив мер міста Андрій Білоусов. "Вночі у Камʼянському без надзвичайних подій. У різних…

52 хв. ago

Ворог вночі обстрілював Дніпропетровщину: поранені двоє чоловіків

Про це повідомив голова ОВА Олександрі Ганжа. "Знищені 15 ворожих БпЛА. Вночі сили ППО працювали…

55 хв. ago

У Дніпрі патрульні виявили трьох п’яних водіїв авто

Днями у Соборному районі Дніпра під час комендантської години патрульні зупинили водія автомобіля Audi. Він…

59 хв. ago

Гороскоп на 31 березня 2026 року

Овен Доленосна подія вимагатиме миттєвої реакції, і від того, наскільки швидко ви приймете рішення, залежатиме…

1 годину ago

У Дніпрі підлітки підпалили автівку в покинутому «Метеорі» (відео)

У Дніпрі в покинутому палаці спорту «Метеор» підлітки підпалили автомобіль. За словами очевидців, спочатку вони…

1 годину ago