“3 березня поблизу населеного пункту Іванівське на Донеччині, захищаючи вільну і незалежну Україну, загинув солдат Соловйов Костянтин Миколайович.
Від імені всієї громади, Кам’янської міської ради, виконавчого комітету та особисто від себе висловлюю глибокі співчуття рідним і близьким полеглого захисника.
Костянтин Соловйов народився 24 травня 1980 року Дніпродзержинську. У 1998 році закінчив ПТУ №24. Тривалий час працював на ПрАТ «Оріль-Лідер». Наприкінці лютого 2023 року став на захист України та її народу.
У нього залишилися мати та брат.
Доземний уклін воїну-захиснику!
Вічна пам’ять і слава Герою!
Прощання відбудеться 9 березня о 12:15 за адресою: вул.Волкова, 15.
Панахида пройде о 13:00 в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вулиця Сергія Слісаренка, 34).
Поховають воїна о 14:00 на кладовищі по вулиці Романківській”, – йдеться в повідомленні.
Вже традиційно спортивна весна у Кам’янському розпочинається з фестивалю бального танцю «Kids STAR WAY». Про…
Трагічну новини повідомив мер міста Андррій Білоусов. "15 лютого під час виконання бойового завдання поблизу…
Про них повідомив мер міста Андрій Білоусов. Більш детально дивіться у відеосюжеті:
Вранці1 березня надійшло повідомлення про пожежу на вулиці Шевченка Соборного району Дніпра. Прибувши за вказаною…
У суботу, 28 лютого, у Дніпрі на вулиці Робочій сталась аварія. Там зіштовхнулись Tesla та…
27 лютого борці відділення греко-римської боротьби кам’янської ДЮСШ №3 взяли участь у Відкритій першості міста…