Завдяки розкочуванню крабових паличок ви зможете легко розібрати їх на тонкі смужки (волокна). Потім уже до них можна буде додавати сир сулугуні та овочі, нарізані соломкою. Вийде супернезвичайно та казково смачно.
Щоб закуска не втратила свого апетитного вигляду, правильно підготуйте помідори. Не додавайте в салат їхню м’якоть. Адже через велику кількість соку закуска попливе і перестане бути такою ж ефектною. Нарізайте лише щільну частину томату, попередньо видаливши м’якоть.
Складові
Крабові палички 200 г, Болгарський перець 1 шт., Помідор 2 шт., Сир сулугуні 100 г, Часник 2 зуб., Майонез 2,5 ст. л.
Приготування
1. Видаляємо плівку з крабових паличок. Викладаємо їх на обробну дошку, зберігаючи відстань між ними. Проходимося по крабовим паличкам качалкою. Розкочуємо їх, роблячи тонше.
2. Розбираємо крабові палички на довгі тонкі смужки, що дуже легко зробити після маніпуляції зі качалкою. Викладаємо їх у глибоку ємність. Ретельно промиваємо болгарський перець під проточною водою. Обсушуємо його та видаляємо насіння. Нарізаємо овоч тоненькою соломкою.
3. Добре миємо помідори. Розрізаємо їх навпіл. Видаляємо соковиту м’якоть. Нарізаємо щільну частину томату соломкою (як і солодкий перець).
4. Натираємо на тертці з великими отворами сир сулугуні. Додаємо його, болгарський перець та помідори в миску з крабовими паличками.
5. Пропускаємо через прес очищений часник. Додаємо його та майонез до з’єднаних у великій ємності інгредієнтів. Добре все перемішуємо.
Викладіть салат з крабовими паличками та овочами у гарну тарілку для подачі. Готово! Така бюджетна, але водночас ефектна страва чудово впишеться у будь-яке святкове меню. Готується салат дуже швидко, зате компліменти від гостей, які спробували цю закуску, ви отримуватимете ще дуже довго.
Для родин наших загиблих Захисників організували поїздку до Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені І. І.…
До Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту в музеї «А Ідише Нешуме» («Єврейська душа»), що діє…
Для захисників з Кам’янського, які несуть службу у складі підрозділу РБпАК «Радість» 93-ї окремої механізованої…
Служба безпеки затримала на Дніпропетровщині ще одного агента фсб. Він коригував ракетно-дронові атаки рашистів по…
Під час чергової повітряної атаки на місто ворожий безпілотник впав на кригу та не здетонував.…
Після багатого на кіноновинки попереднього тижня, початок лютого буде доволі спокійним в плані гучних прем'єр. Зокрема,…