У Кам’янському відбувся майстер-клас чемпіона світу з дзюдо Георгія Зантараї

9 березня на базі Ліцею №44 відбувся видовищний Відкритий майстер-клас з дзюдо від видатного українського спортсмена Георгія Зантараї.

Учасниками неймовірно захоплюючого заходу стали спортсмени кам’янських ДЮСШ№1, ДЮСШ№4 та обласної школи дзюдо.

Усі ці юні спортсмени є вихованцями Кам’янської федерації дзюдо, виховуються під керівництвом тренерів Станіслава Харченка, Олександра Кравцова, Олександра Черненка, Василя Мосьпана та Вадима Кальги.

Організатором заходу стала ГО «Кам’янська федерація дзюдо» за підтримки міського голови Андрія Білоусова.

Привітати юних учасників завітали почесні гості: радник начальника Кам’янської районної військової адміністрації Олександр Корень, начальник управління молоді та спорту Анатолій Івашина, президент Громадської спілки «Федерація дзюдо Дніпропетровської області» Григорій Король, президент  ГО «Федерація дзюдо м.Кам’янське» Владислав Ніколаєв, директор ГО «Кам’янська Федерація дзюдо» Василь Мосьпан та чемпіон світу і Європи, переможець Європейських ігор, заслужений майстер спорту, Перший чемпіон світу з дзюдо в історії України Георгій Зантарая.

– Шановні спортсмени, тренери та чемпіони, дуже вдячний, що ви знайшли час і завітали на майстер-клас з такого чудового виду єдиноборства, як дзюдо, – сказав А.Івашина. – Для наших дітей це дуже популярний вид спорту. В нашому місті на постійній основі в двох ДЮСШ працює 6 тренерів, близько 300 чоловік займаються цим видом спорту. Ми вдячні нашій місцевій федерації дзюдо, обласному Національному комітету, який сприяє розвитку дзюдо, як в області, так і в Кам’янському. Дуже приємно, що серед спортсменів багато юнаків та дівчат, які в майбутньому будуть здобувати найвищі досягнення в світовому дзюдо. Вдячний усім, хто долучився до проведення цього заходу. За дорученням міського голови хочу побажати вам найкращих результатів. Також ми вдячні нашим воїнам, які боронять нашу державу і віримо в нашу перемогу. Слава Україні!

Зірковий гість Георгій  Зантарая, який розпочав свій шлях до світової першості ще в школі, проводить майстер-класи з дзюдо по всій країні. А тепер завітав і до Кам’янського, щоб поділитися досвідом та знаннями. Він зазначає, що талант, працьовитість та наполегливість є складовими успішної кар’єри.

– Дуже класно для мене бути тут, за що я безмежно дякую нашим Збройним Силам, – сказав спортсмен. –  Бажаю всім перемоги, перемоги, як на татамі, так і нашій країні. Вкрай важливо в наші часи приділяти увагу тренуванням, робити такі масові активності, щоб діти долучалися до здорового способу життя, відволікалися від тієї ситуації, яка сьогодні склалася в країні.
Діти з великим захватом слідкували за Георгієм, повторювали його рухи, виконували настанови та вправи. Вивчали нові техніки та прийоми. Мали можливість поборотися та поспілкуватися. А на завершення провели сутички з чемпіоном світу.

Георгій вручив талановитим спортсменам подарунки, подякував організаторам за чудовий захід, а також отримав Подяки від Федерації дзюдо Кам’янського та обласної федерації.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *