Аферистів викрили кіберполіцейські Харківщини спільно зі слідчими Головного слідчого управління Нацполіції під процесуальним керівництвом Офісу Генерального прокурора.
За результатами досудового розслідування доведено причетність 5 осіб до протиправної діяльності. Фігуранти створили та адміністрували телеграм-спільноту, де розміщували фішингові посилання на низку популярних сервісів і сайтів оголошень, а також посилання, що містили пропозиції щодо оформлення міжнародної допомоги.
Дані, введені користувачами на фішингових сайтах, автоматично ставали відомі обвинуваченим. У такий спосіб зловмисники отримували доступ до інтернет-банкінгу жертв та привласнювали їх заощадження.
Поліцейськими в рамках розслідування проведено 16 обшуків. Вилучено комп’ютерну техніку, телефони, банківські картки, гроші та SIM-карти.
Слідчими Головного слідчого управління встановлено 44 людини, які постраждали від дій зловмисників. Загальна сума збитків перевищує 650 тисяч гривень.
Правоохоронці завершили досудове розслідування та направили до суду обвинувальний акт за ч. ч. 1, 2 ст. 255, ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 28 ч. 4 ст. 190, ч. 3 ст. 27, ч. 4 ст. 28 ч. 5 ст. 361 Кримінального Кодексу України. Членам злочинної організації може загрожувати до дванадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Кіберполіція нагадує громадянам про небезпеку переходу за підозрілими посиланнями, адже за ними може ховатися фішинговий ресурс.
5 липня 14-річна Марина Кацюба пішла з місця мешкання у Слобожанському районі міста і додому…
Про них повідомив мер міста Андрій Білоусов. Більш детально дивіться у відеосюжеті.
У Кіноконцертному залі «МИР» переконані: кожна людина має право на доступ до культури, незалежно від…
27 червня представники Молодіжної ради Кам'янського взяли участь в Моделі Верховної Ради України 2025 –…
5 липня Лівобережний парк у Кам’янському перетворився на справжню арену майстерності та сили духу: тут…
У суботу, 5 липня, у Дніпрі стався нещасний випадок. На пляжі, що на житловому масиві…