Злочин стався 7 березня біля одного з навчальних закладів міста. Поліцейські встановили, що 48-річний потерпілий йшов додому. До нього підійшов незнайомець, який побив чоловіка та вихопив з його рук сумку з особистим майном. Після скоєного втік.
Проведеними розшуковими заходами оперативники Кам’янського районного управління поліції затримали нападника. Ним виявився 39-річний раніше судимий місцевий житель.
За погодженням з Кам’янською окружною прокуратурою фігуранту повідомили про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.186 (грабіж) Кримінального кодексу України та обрали запобіжний захід – тримання під вартою.
Головна мета цих змін – поступово привести українські правила у відповідність до європейських стандартів та…
Трагічну новину повідомив мер міста Андрій Білоусов. "7 грудня 2024 року захищаючи Україну від російських…
У середу, 8 липня, у Саксаганському районі Кривого Рогу дитина випала з вікна будинку. Це…
З 2 по 5 липня у Дніпрі відбувся кваліфікаційний шаховий турнір із виконанням норми І…
Слідчі скерували до суду обвинувальний акт за фактами заволодіння земельними ділянки громади вартістю понад 3,2…
У віці 37 років раптово померла співачка Лорен Беннет, яка здобула світову популярність після участі…