У Кам’янському побував відомий філателіст і громадський діяч Олександр Канівець

Олександр Канівць — український філателіст, громадський діяч, співзасновник громадських організацій «Київське товариство філателістів» та «Асоціація ветеранів футболу міста Києва», член Асоціації випускників юридичного факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Автор низки філателістичних проєктів.

Про його візит до міста повідомив сайт «Культура сьогодні».

З 26 квітня 2022 року пан Олександр розпочав Всеукраїнську історичну пересувну виставку – естафету «Незламний, нескорений козацький дух українського народу». Мандруючи областями України Олександр Володимирович створює нові авторські листівки та конверти, з зображеннями видатних історичних й архітектурних пам’яток, та пам’ятних знаків, встановлених на честь видатних діячів українського народу та знакових історичних подій. Зібрана таким чином колекція стане основою його майбутньої книги, яка буде підсумком цієї безпрецедентної культурно-мистецької естафети.

Олександр Канівець знаходиться безперервно у дорозі 690 діб. За цей час він об’їхав 20 областей України, відвідавши близько 230 населених пунктів. Наразі відважному мандрівникові залишилося відвідати ще 7 областей України, після чого він планує зайнятись систематизацію зібраного унікального матеріалу та підготовкою виставкової експозиції.

У Кам’янському увагу Олександра Володимировича привернули пам’ятник загиблим Героям АТО, Алея Слави, пам’ятники Тарасу Шевченку та козаку Мамаю.  Всі вони будуть зображені на майбутніх конвертах та листівках.

А як будуть виглядати ці конверти можна побачити на контрольних екземплярах, які були виготовлені за допомогою Департаменту культури Кам’янської міської ради.

Не оминув увагою Олександр Канівець і тимчасово окуповані території. Проте вимушений дослджувати пам’ятники цих міст і селищ дистанційно, роблячи це в найближчих до окупованих міст місцях, куди зміг дістатись.

Зображення
8
5

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *