Охочі узяти участь у конкурсі повинні відповідати загальним вимогам до кандидатів, а саме:
Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн – анкету та підготувати і особисто надати пакет необхідних документів, прийом яких здійснюватиметься за місцем розташування підрозділів поліції або за адресою: м. Дніпро, вул. Ірпінська 4, та триватиме у період з 1 по 11 квітня 2024 року.
Добір кандидатів на вакантні посади ГУНП буде складатися з наступних етапів: тестування на знання законодавчої бази і на загальні здібності й навички, психологічне тестування особистісних характеристик, проходження кандидатами військово-лікарської комісії, перевірка рівня їх фізичної підготовленості, співбесіда з поліцейською комісією та проведення спеціальної перевірки.
Своєю чергою держава гарантує поліцейським: стабільну заробітну плату (від 17 000 гривень), соціальне забезпечення згідно з діючим законодавством, отримання житла в кредит за програмою пільгової іпотеки, компенсацію за оренду житла, професійну підготовку за міжнародними стандартами, можливість підвищити освітній ступінь вищої освіти у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, перспективу кар’єрного росту.
Заповнити онлайн-анкету, детальніше ознайомитися з вимогами до кандидатів, умовами конкурсу, переліком документів, необхідних для участі у конкурсі, та оголошених вакансій можливо на вебсайті Національної поліції України за посиланням https://nabir.np.gov.ua.
За додатковою інформацією слід звертатися за телефонами (050) 696-29-16, (097) 203-76-29.
Кам’янське долучилося до Національного дня молитви. Цей день було встановлено Верховною Радою України, аби щороку…
Городянам надали важливе роз’яснення щодо роботи КП КМР «БЛАГОУСТРІЙ». "Шановна громадо, ми помічаємо, що у…
18–21 лютого у Києві відбувся Всеукраїнський турнір з панкратіону серед кадетів U15 та U17. На…
До 4-ї річниці повномасштабного вторгнення у нашому місті пройшла важлива ініціатива, мета якої – підтримка…
Програма заходів у закладах культури Кам’янського з 25 лютого по 4 березня. Музей історії…
Щорічна премія BAFTA, яка є британським аналогом відомої кінопремії "Оскар", відгреміла у неділю, 22 лютого у…