У Кам`янському дівчину ошукали на онлайн-продажу

Поліцейські Кам`янського попереджають: шахрайства під виглядом купівлі-продажу через мережу Інтернет.
Нині продаж неіснуючих товарів є одним із поширеніших сценаріїв шахрайства. При цьому зловмисники роблять усе, щоби максимально замаскуватися під справжніх продавців товарів.
Однак, жертвою інтернет шахраїв можна стати не лише купуючи товар в інтернеті, а й продаючи його. Під приводом оплати вашого товару шахраї будуть намагатися дізнатися усі дані вашої платіжної картки, за допомогою яких зможуть зняти гроші з вашого рахунку.
8 квітня до поліції звернулась 19-річна дівчина із заявою про те, що її ошукали. Поліцейські встановили, що заявниця в інтернет мережі розмістила об’яву щодо продажу одягу. До неї зателефонував покупець та висловив бажання придбати товар. Після чого надіслав дівчині посилання для реєстрації нібито для підтвердження отримання коштів. Та замість того, щоб отримати кошти, потерпіла, ввівши свої реквізити, їх втратила.
Запам`ятатйте, якщо вам надають підозріле посилання на невідомий сайт, не переходьте за ним. Щоб отримати гроші за товар, вам не потрібно нічого підтверджувати і вводити свої реквізити. Це все шахрайські маніпуляції. І на всяк випадок, заведіть для купівлі-продажу в мережі окрему інтернет-картку з мінімальним балансом коштів.
Якщо ви все-таки потрапили у пастку шахраїв, не зволікайте, одразу телефонуйте на лінію «102», адже розкриття подібних злочинів багато в чому залежить від своєчасного звернення.
Возможно, это изображение деньги и текст «Онлайн-шопинг: -шопАНг: Онлайн як не потрапити в купуйте сайтах товар на НАЦЮОНАЛЬНА ПОЛИЦИЯ пастку шахрайв? переварених вводьте реквзити платижних карток лише на знайомих вебсайтах надавайте перевагу ਦ якщо ВАС ОШУКАЛИ, НЕГАЙНО ЗВЕРНТЬСЯ до ПОЛюЦИ ЗА НОМЕРОМ 102»
Все реакции:

1

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *