На Дніпропетровщині жінку вкусила гадюка

Цьогоріч через ранню весну, яка більше схожа на літо, гадюки прокинулися після зимової сплячки набагато раніше. Плазунами вже “кишать” степи та посадки поблизу великих міст. Деякі зі змій добираються до людських осель. Так сталося з мешканкою Піщанської ТГ в Новомосковському районі – гадюка приповзла до неї на дачу та вжалила за ногу.
Як повідомила медик Тетяна Пивоварова, 8 квітня до диспетчерської ЕМД у Дніпрі надійшов виклик від 26-річної місцевої жительки, яка поскаржилася на погане самопочуття після укусу гадюки.
Медикам, які приїхали “швидкою”, жінка розповіла, що порпалася на городі, коли її за ногу вжалила гадюка. Відразу після цього пацієнтка відчула біль та покликала на допомогу.
“Після надання необхідної медичної допомоги – периферичний венозний доступ, інфузія кристалоїдів, введення глюкокортикоїду, постраждалу в стані середньої тяжкості ушпиталили до лікарні у Новомосковську”, – розповіла медик.
Будьте уважні й обережні, виходячи на природу, на дачі та присадибні ділянки, закликають медики.
Передусім подбайте про закритий, щільний одяг та взуття. При укусі гадюки – ні в якому разі не відсмоктуйте отруту. Єдине, що можна зробити негайно – обробити місце укусу антисептиком, покласти туди холодний лід та якнайшвидше поїхати до лікарні

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *